YS Origin hileleri oyun traineri indir

YS Origin  oyunu’nun Trainerını (hile programı)’ni bu sayfadan indirebilirsiniz. traineri aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce traineri çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Oyun hileleriTuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

Seçenekleri
——-

F1: Süper Sağlık
F2: Süper Güç
F3: Süper Savunma
F4: xp ekleme
F5: Ekle Altın
F6: Hayır Hasar

notlar
——-

F1: Süper Sağlık – kullanmadan önce ESC tuşuna basın! üzerinde geçiş veya kapatır. Senin karakterin sağlığı daha büyük olacaktır.

F2: Süper Güç – kullanmadan önce ESC tuşuna basın! üzerinde geçiş veya kapatır. Senin karakterin saldırıları yıkıcı olacak.

F3: Süper Savunma – kullanmadan önce ESC tuşuna basın! üzerinde geçiş veya kapatır. Senin karakterin büyük hasar direnci olacaktır.

F4: XP ekle – kullanmadan önce ESC tuşuna basın! Her basın daha ekler. Bunu yaparken belki de en iyi Super Sağlık kapatın.

F5: Altın Ekle – kullanmadan önce ESC tuşuna basın! Her basın daha ekliyor

F6: Hayır Hasar – açma ve kapatma geçiş. Senin karakterin en karşılaşmalarda daha az hasar olacak.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.