Witcher 2 Trainer oyun hileleri kodları indir

Witcher 2 Trainer yani oyun hile programini çalıştırmak için ilkönce indirdiğimiz hile programini çalıştırıyoruz ardindan oyuna giriyoruz oyunun ana ekraninda f1 tuşuna basarak hileyi aktif hale getiriyoruz ve aşağıdaki tuşlara basarak hileleri uyguluyoruz. oyunun sürümü ile trainerin sürümü tutmaz ise hileler çalışmayabilir.

Seçenekleri
——-

Numpad 1: Sınırsız Vitality
Numpad 2: Sınırsız Vigor
Numpad 3: Ekleme Deneyimi
Numpad 4: Add Yetenek Puanı
Numpad +: Seviye ekle
Numpad -: Seviye çıkarma
Numpad 5: Reset Toksisite
Numpad 6: Çift Kapasite
Numpad 7: Super Vitality
Numpad 8: Süper Vigor
Numpad 9: Ekleme Orens

notlar
——-

Numpad 1: Sınırsız Vitality -% 100 adresinde Vitality tutmaya çalışır. Bu YÜKLERİ veyadüzeyleri arasında durmasına görünüyorsa, o zamanlar açıp kapatmak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 2: Sınırsız Vigor -% 100 adresinde Vigor tutmaya çalışır. Bu YÜKLERİ veyadüzeyleri arasında durmasına görünüyorsa, o zamanlar açıp kapatmak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 3: Ekleme Deneyimi – 500 puan ekler.

Numpad 4: Add Yetenek puan – 10 puan ekler

Numpad +: Seviye ekle – 1 düzeyinde ekler.

Numpad -: Çİkarma Seviye – 1 düzeyinde çıkarır

Numpad 5: Reset Zehirlilik – sizin Toksisite 0’a geri ayarlar.

Numpad 6: Çift Kapasite – taşıyabilir miktarını ikiye katlar. Bu yükler sırasında sıfırlamak ve kalıcı değildir olacaktır.

Numpad 7: Super Vitality – Eğer mega sağlık kazandırır. Bu yükler sırasında sıfırlamak ve kalıcı değildir olacaktır.Görmek için özniteliklerini denetleyin
mevcut seviyesi.

Numpad 8: Süper Vigor – Eğer mega dinçlik verir. Bu yükler sırasında sıfırlamak ve kalıcı değildir olacaktır.Görmek için özniteliklerini denetleyin
mevcut seviyesi.

Numpad 9: Ekleme Orens – envanter 50000 Orens ekler. Bu tuşa basın ve ardındanenvanter girin.Seçeneği, 5 saniye içinde kendini devre dışı bırakır.Envanter bırakın vegeri gelip daha fazla olacaktır.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.