Warlock: Master of the Arcane trainer indir oyun hileleri

http://gamingbetas.com/uploads/game/image/23/Warlock2Slider.jpg

Warlock: Master of the Arcane oyun hilesi (trainer)’i aktif etmek için oyuna girmeden önce hileyi çalıştırıyoruz sonra giriyoruz ana menüde f1 e basarak activated sesini duyuyoruz  hileyi aktif edip. sonra aşağıdaki hileleri aktif eden tuşlara basarak hileleri uyguluyoruz oyun trainerleri

Seçenekleri
——-
Numpad 1: Ekle Altın
Numpad 2: Add Mana
Numpad 3: Sınırsız Hareket
Numpad 4: Sınırsız Saldırı
Numpad 5: Heal Ünitesi
Numpad 6: Mega Ünitesi
Numpad 7: 1 XP
Numpad 8: Add İl NüfusNotlar
——-

Her zaman olduğu gibi, bu gibi uzun kampanya oyunları eğitici kullanırken sık sık kaydedin.

Numpad 1: Altın Ekle – bunun için bir birim ya da altın fiyatındaki bir şey üretimine başlamak gerekir işe. Seçenek tuşuna basın. İsterseniz daha sonra üretim iptal edebilirsiniz ve değeri yükselir göreceksiniz.

Numpad 2: Add Mana – bunun için bir birim ya da altın fiyatındaki bir şey üretimine başlamak gerekir işe. Seçenek tuşuna basın. İsterseniz daha sonra üretim iptal edebilirsiniz ve değeri yükselir göreceksiniz.

Numpad 3: Sınırsız Hareket – Bu kullandığınız ünite çalışması için harita üzerinde en az bir hex hareket olmalıdır. Diğer birimlerin seçilmesi veya diğer birimler hareket bunu etkilemek seçeneği isterseniz yine bu birim hareket gerektirir. Biriminin en az bir altıgen geçtikten sonra, bu tuşuna. Tekrar taşıdığınızda, birim sürü daha fazla hareket noktaları olacaktır.

Numpad 4: Sınırsız Attack – Bu kullandığınız ünite çalışması için harita üzerinde en az bir hex hareket olmalıdır. Diğer birimlerin seçilmesi veya diğer birimler hareket bunu etkilemek seçeneği isterseniz yine bu birim hareket gerektirir. Eğer bir hex geldikten sonra, o zaman bu ünite ile bir şey saldırabilir. Eğer saldırı sonra, kalan hiçbir hareket noktaları olduğunu göreceksiniz, ne de bir şey saldırabilir. Bu tuşa basın ve tekrar saldırmak mümkün olacak. Her saldırı sonrasında, bu seçeneği tuşuna yeniden basın gerekecektir.

Numpad 5: Heal Ünitesi – Bu kullandığınız ünite çalışması için harita üzerinde en az bir hex hareket olmalıdır. Diğer birimlerin seçilmesi veya diğer birimler hareket bunu etkilemek seçeneği isterseniz yine bu birim hareket gerektirir. Eğer bir hex geldikten sonra, bu tuşa basın. Tekrar taşıdığınızda, bu ordu da sağlık artmış olacak göreceksiniz. Bu rakam başlangıçta yüksek olmasına rağmen, birim taşır veya yeniden saldırdıkça değeri o birim için izin verilen normal maksimum sağlık için sıfırlanır.

Numpad 6: Mega Ünitesi – Bu kullandığınız ünite çalışması için harita üzerinde en az bir hex hareket olmalıdır. Diğer birimlerin seçilmesi veya diğer birimler hareket bunu etkilemek seçeneği isterseniz yine bu birim hareket gerektirir. Eğer bir hex geldikten sonra, bu tuşa basın. Tekrar taşıdığınızda, bu ordunun büyük bir sağlık havuzu olacak göreceksiniz. Ayrıca, bu kullanımı yoktu olsa bile, krallık içinde aynı TİP diğer ordular da AZAMİ sağlık ARTIŞ olabilir unutmayın
onlara seçenek. Bu seçenek, birimin tip maksimum sağlık da artmış olmasıyla ÜNİTESİ seçeneği HEAL farklıdır, bu nedenle büyük olasılıkla mağlup edilemez BÜYÜK sağlık havuzları ile üniteleri vardır.

Numpad 7: a XP – Bu kullandığınız ünite çalışması için harita üzerinde en az bir hex hareket olmalıdır. Diğer birimlerin seçilmesi veya diğer birimler hareket bunu etkilemek seçeneği isterseniz yine bu birim hareket gerektirir. Eğer bir hex geldikten sonra, bu tuşa basın. Tekrar taşıdığınızda, XP bar taşındı göreceksiniz. Aslında birim yukarı seviyeye bazı gerçek XP kazanmak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 8: Şehir Nüfusu Ekle – Bunun için size CITY VIEW olması gerekir çalışmak. ŞEHİR MANZARALI iken, zaten haritası (çiftlik veya lonca gibi) yerleştirilen şehirde binalarından biri unutmayın. O silik, böylece simgesini tıklayın. Sonraki bu tuşa basın ve sonra tekrar bu yüzden silik olmadığını simgesini tıklatın. Eğer nüfus artışı göreceksiniz. Yüksek nüfus inşa edebilmek için bazı binalar için gereklidir.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.