TRT1 Adını Sen Koy (cast) dizi oyuncuları ekibi kimler oynuyor gerçek ismi nedir

adini-sen-koy-dizisi-cast

erkan-meric-kimdir

Erkan Meriç – ÖMER
25 Temmuz 1986 tarihinde Adana’da doğan Erkan Meriç, ilköğretim ve lise eğitimini Mersin’de tamamladı. Erkan Meriç, Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuştur.
Mankenliğe başlamadan önce en büyük hayali Galatasarayda kaleci olmak olan Erkan Meriç, 5 yıl profesyonel kalecilik yaptı. Ailesinin ısrarı ile kalecilik hayallerini bir tarafa bırakan Meriç, eğitim hayatına konsantre olarak, sporu bir yaşam şekli haline getirdi. Meriç, spor yaşamına aktif olarak basketbol, voleybol , yüzme ve özellikle body building alanında çalışmalara devam etmektedir.

ezgi-baran-kimdir

Ezgi Baran – ALEV
2014 yılında Kemerde düzenlenen İntenational güzellik yarışmasında ülkemizi temsil eden Ezgi Baran 1992 Antalya doğumludur.
8 Yıl Ankara’da yaşadıktan sonra oyunculuk kariyeriyle tanışmasına vesile olan Ankara Kızları yarışmasına katılan Ezgi Baran burada ki ilk yarışmasında derece alamayarak,bir sonra ki sene yeniden yarışmaya katılıyor ve birinci oluyor.

hazal-subasi-kimdir

Hazal Subaşı – ZEHRA
Eğitim hayatına İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde 1.sınıf öğrencisi olarak devam eden Hazal Subaşı, İzmir doğumludur.

11 Haziran 2015 gecesi düzenlenen olan Miss Turkey 2015 finalinde favoriler arasında gösterilmişti. Subaşı, 20 yaşında ve 1.66 boyundadır. Hazal Subaşı Elidor Miss Turkey 2015 yarışmasında 13 numarayla yarışmış, 3. seçilmişti.


Aykut İğdeli(Nihat) Nihat; Ayşe’nin çapkın eşi

Yaprak Durmaz(Ayşe) Ömer’in kız kardeşi. Kanser hastası

Musab EKİCİ(Yener) Zehra’ya aşık maalleli; gözü kara zibidi, para düşkünü bir genç

Ali ÇOBAN(Salim KAYA) Zehra’nın babası; çok iyi niyetli bir adam. İnşaat işçisi

Nur SAÇBÜKER(Sevim Kaya) Zehra’nın annesi. Kötü niyetli bir kadın. Paradan başka bir şey bilmez. Zehra’yı parası var diye Yener ile evlendirmeye çalışacak

Elif TAŞ(Yasemin KAYA) Zehra’nın küçük kız kardeşi

Fatma KARANFİL(Müzeyyen KERVANCIOĞLU) omerin-annesi

Berna ÜÇKALELER(Leyla) Zehra’nın iş arkadaşı

Atilla PEKDEMİR(Ökkeş)

Derya Kurtuluş(Hediye) Hediye Kervancıoğlu konağının hizmetçilerinin başıderya-kurtulushediye-adini-sen-koy-dizisi-oyuncusu

Gözde GÜRKAN(Mehtap)

Hande ÖZDEMİR(Nazan) Alev’in yardımcısı. Ömer’in evinde hizmetçi.adini-sen-koy-14-ekim-nazan

Hazel Minel AYNALI(Asya) Ayşe’nin küçük kızı

Borga KÖPRÜLÜ(Beton)

Umut AKSOY(Demir)

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.