Trine 2 Trainer oyun hile programı indir

Oyun hilesini (trainer)’i aktif etmek için oyuna girmeden önce hileyi çalıştırıyoruz sonra oyuna giriyoruz ana menüde F1 e basarak activated sesini duyuyoruz  hileyi aktif ediyoruz. sonra aşağıdaki hileleri aktif eden tuşlara basarak hileleri uyguluyoruz.

 

Promosyon Seçenekler
—————–Numpad 4: Float Modu

Seçenekleri
——-

Numpad 1: Sınırsız sağlık
Numpad 2: Add XP
Numpad 3: Skill
Numpad 4: Float Modu
Yukarı Ok: Yukarı Taşı
Aşağı Ok: Aşağı Taşı
Sol Ok: Sol Taşı
Sağ Ok: Sağa Taşı

notlar
——-

Numpad 1: Sınırsız Sağlık – karakter en çok hasara karşı bağışık değildir. Senaryosunuölümler ve bazı patron saldırıları anında ölüm ve hafifletilebilir edilemez. Eğer sağlıkbiraz bırakın görebilirsiniz ama dondurulmuş kalacak ve siz ölmeyeceğim.

Numpad 2: Add XP – XP görmek için ilk SEKME tuşuna basın, daha sonra tuşuna basınve sonra tekrar Tab tuşuna basın.

Numpad 3: Skill Point – Yetenek sizin görmek için ilk SEKME tuşuna basın, daha sonratuşuna basın ve sonra tekrar Tab tuşuna basın Noktaları,.

Numpad 4: Float Modu – mevcut konuma en nesneleri donduruyor. Bu aşağıdaki tuşları ile düşmeden karakter yukarı ve aşağı hareket edebilmek için yararlıdır. Kameranın çok uzak onunla hareket etmeyecek şekilde idareli kullanmak bu ile büyük mesafelerekadar gitmek veya aşağı olamaz.

Yukarı Ok: Yukarı Taşı – size şamandıra modu varsa, bu sizin karakter hareket sağlayacak. Ilk olarak çevredeki tüm düşmanları mağlup olmalı veya bu tuşları ilk onlarıetkileyebileceğini fark unutmayın.

Aşağı Ok: Aşağı Taşı – üzerinde yüzen modu varsa, bu size karakterinizi hareket sağlayacak. Ilk olarak çevredeki tüm düşmanları mağlup olmalı veya bu tuşları ilk onlarıetkileyebileceğini fark unutmayın.

Sol Ok: Sol Taşı – üzerinde yüzen modu varsa, bu sizin ilk veya çevrenizdeki tüm düşmanları mağlup olması gerektiğini size character.Please not hareket sağlayacak
Bu anahtarların önce onları etkileyebilecek olduğunu göreceksiniz.

Sağ Ok: Sağ Taşı – üzerinde yüzen modu varsa, bu size karakterinizi hareket sağlayacak. Ilk olarak çevredeki tüm düşmanları mağlup olmalı veya bu tuşları ilk onlarıetkileyebileceğini fark unutmayın.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.