Test Drive Unlimited 2 trainer indir oyun hile programı kodları

http://download.xbox.com/content/images/66acd000-77fe-1000-9115-d80249470804/1033/screenlg2.jpg

Oyun hilesini (trainer)’i aktif etmek için oyuna girmeden önce hileyi çalıştırıyoruz sonra oyuna giriyoruz ana menüde f1 e basarak activated sesini duyuyoruz  hileyi aktif ediyoruz. sonra aşağıdaki hileleri aktif eden tuşlara basarak hileleri uyguluyoruz oyun trainerleri

Seçenekleri
——-
F1: Turbo Boost
F2: Süper Frenler
F3: Super Jump
F4: Freeze AI
F5: Para Ekle
F6: Freeze Zamanlayıcılar
F7: Maksimum Alan Puanlar
F8: Tüm Yollar kilidini
F9: Reset İhlali Metre


Notlar
——-

Her zaman olduğu gibi, YEDEK SİZİN ÖNCE HERHANGİ BİR EĞİTİCİLERİN KULLANIMI TASARRUF SAĞLAR! Bazen seçenekleri
istenmeyen etkileri vardır veya geri alınamaz.

F1: Turbo Boost – bu tuşa basıp arabanızı anında ileri artıracak. Max hız hızlı hızlandırmak için bunu kullanın. Bu görünmezse
çalışıyor, ‘C’ tuşunu kullanarak tüm görüşleri arasında geçiş. Mayıs Belirli öğretici bölümler çalışmaz.

F2: Süper Frenler – bu tuşa basıp arabanızı anında kuruşa duracaktır. Hızla hareket ederken hızlı bir şekilde durdurmak için bunu kullanın. Bu görünmezse çalışıyor, ‘C’ tuşunu kullanarak tüm görüşleri arasında geçiş. Mayıs Belirli öğretici bölümler çalışmaz.

F3: Super Jump – bu tuşa basıp arabanızı anında tonozlu yukarı doğru olacaktır. Diğer araba Kasasına veya olabilir alanlara atlamak için kullanabilirsiniz Aksi acessible olmayabilir.

F4: Freeze AI – bazı ırklara AI oyunculara karşı kışkırtıyor. Bu donacak Özellikle yarışın start onları yerde. Çalışmayabilir tüm yarışlarda. Yarışın başında bu açmak için emin olun daha başlamadan.

F5: Para Ekle – tuşuna basın ve her basın bir milyon dolar verir.

F6: Freeze Sayaçlar – bazı misyonlar zaman önce tamamlamak için gerekli belli bir zaman sınırı altında ya kadardır. Zamanlayıcılar dondurmak için bu basın. Bu açık kadar bazı misyonlar ya da ırklar tamamlamak unutmayın
sonunda kapalı.

F7: Max Alanı Puan – Bu neredeyse mevcut alan çubuğu dolduracaktır. Sen sahip olacak Bazı puan kazanmak için aslında o bölgede tamamlamak için.

F8: Tüm Yollar kilidini – bu aktive ekran ‘Basın Oynamak için START’ ve zaman karakteri yükler, bütün yollar kullanılarak navigatable olacak Harita özelliği ‘var git’. Bu ada üzerinde herhangi bir yere taşıyabilirsiniz hızlı. Bu geri döndürülemez  lduğunu unutmayın! Kilidini kez  tüm yollar bunlar permenantly kilidi vardır.

F9: Reset ihlali Metre – Bu zaman yükselen sizin metre tutacak Polisler veya neden trafik ihlalleri içine şut.

“Test Drive Unlimited 2 trainer indir oyun hile programı kodları” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.