Tehlikeli Karım Cast Dizi oyuncuları gerçek isimleri kimler oynuyor

 

GONCA VUSLATERİ (DERİN GÜNDAY BOZTEPE)
Kendini kocasına ve evine adamış; genç, güzel, zengin ve zeki bir kadındır. Hayatta onun için önemli olan tek şey kocası Alper’in ona duyduğu aşktır. Bunu onun elinden almaya kalktıklarında ortaya çıkan karakter, bir ev kadınına göre gerçekten tehlikelidir.

SEÇKİN ÖZDEMİR (ALPER BOZTEPE)
Derin’in kocası;İstanbul’un orta halli mahallelerinden birinde annesi ve ablası tarafından büyütülmüş, yakışıklı bir genç adamdır. Hayatı boyunca kadınlardan destek almaya alıştığı için kendi ayakları üzerinde durmakta zorlanır.Bir yanda kontrol düşkünü karısı, diğer yanda onu geri dönülmez hatalara sürükleyen sevgilisi arasında kalır.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ (FIRAT ENGİN)
İstanbul Emniyeti’nde Başkomiser; Meslektaşı İpek’le nişanlıdır. Derin’in kaçırılma olayıyla ilgili soruşturmanın başındaki isim. İşine düşkün, hırslı ve zeki bir polistir. Olayları çözmeye başladıkça karşısına çıkan her yeni düğüm vakayı kişiselleştirmesine neden olur. Bu da onu Derin, Alper ve Seda ile karşı karşıya bırakır.

BİGE ÖNAL (SEDA ÇELİK)
Alper’in hem iş ortağı hem de sevgilisi. Evlatlık olarak büyümesi onu başkalarının acısına karşı duyarsızlaştırmıştır çünkü o çok daha büyüklerini yaşamıştır. Hırsı ve cesareti onu Alper’in karısını öldürme girişimine kadar sürükler.

ERDEM AKAKÇE (YAMAN ÇALIŞKAN)
Alper’in ablasının eski kocası; aynı zamanda eski polis. Alkol bağımlılığı ve kontrolsüz davranışları yüzünden emniyetten uzaklaştırılmıştır. Ama Yaman bunu asla kabul etmez. Bu sorunlar yüzünden evliliği de bozulmuştur. Tek hedefi karısı ve kızını geri kazanmaktır.

CEREN SOYLU (FERDA AYDIN)
Derin ve Alper’in komşusu; ev hanımıdır. Kendisinden 5-6 yaş küçük Kıvanç ile aşk dolu bir evliliği var gibi görünse de, aslında bu onun sadece etrafa karşı maskesidir. Çünkü Ferda dünyanın belki de en yalnız insanıdır ve bunu değiştirmek için her şeyi göze alacaktır.

NİLAY ERDÖNMEZ (İPEK YILDIRIM)
İstanbul Emniyeti’nde Komiser; Derin’in kaçırılma vakasında Fırat’la birlikte çalışır. İşini düzgün yapan, çalışkan ve güçlü bir karakterdir. Fırat’ın kuralları çiğneme eğilimine karşı İpek daha çok sağduyuyu temsil eder. Bu gizemli vaka hem kariyerini hem de özel hayatını etkileyecektir.

BİHTER DİNÇEL (HANDE BOZTEPE)
Alper’in ablası; babadan kalma kuru temizleme dükkânında annesiyle birlikte çalışır.Eski kocası Yaman’dan maddi destek almadan kızını büyütür. İkili birbirlerinin çocukluk aşkıdır, ancak Hande Yaman’a olan inancını artık kaybetmiştir. Derin’le iyi anlaşır. Kardeşi Alper’i her zaman kollar.

FATİH DÖNMEZ (KIVANÇ YILMAZ)
Ferda’nın genç kocası; yakışıklı ve bakımlı bir adamdır. Karısına karşı kibar ve aşk doludur çünkü bu onun görevidir. Kıvanç daha rahat bir yaşama sahip olmaya çalışırken belki de hayatının en büyük dersini alacaktır.

HAKAN ATALAY (ŞAHİN EGE)
Derin’in gizemli akıl hocası; SESSİZ KADIN isminde bir bar işletir. Derin’le eskiye dayanan bir dostluğu vardır. Şahin’in ne kadar tehlikeli olduğunu ve Derin’i kollamak için ne kadar ileri gidebileceğini kestirmek zordur.

MERT AYDIN (ÇINAR KAYA)
Derin’in saplantılı aşığı; üniversiteden arkadaşı ve ressamdır.Yetenekli olmasına rağmen saplantısı kendini geliştirmesine engel olmuştur. Zayıf bir karakterdir ve başkalarının elinde oyuncak olmaya müsaittir. Bu özelliğinin farkında olanlar tarafından acımasızca kullanılır.

EMİNE ŞANS UMAR (LÜTFİYE BOZTEPE)
Alper’in annesi; dişiyle tırnağıyla çalışarak çocuklarını okutmuş, büyütmüş vefakar bir anne. Kızı Hande’yle birlikte kocasından kalan kuru temizleme dükkanını işletir, bir yandan terzilik yapar. Gelini Derin’i kızı gibi sever. Oğlu Alper ise sürekli onu hayal kırıklığına uğratmaktadır.

GÖRKEM KASAL (İBRAHİM ASLAN)
Fırat’ın ekibindeki genç bir komiser yardımcısı. Kurallara uyan, okulda öğrendiklerini hayatta uygulamaya çalışan temiz bir gençtir. Fırat farklı bir çalışma şekline sahip olduğu için İbrahim uyum sağlamakta zorlansa da çok çabalar. Çınar’ın kız kardeşi Yasemin’e aşık olması hayatının gidişatını değiştirir.

MELİSA DARICI (TÜLİN TAŞÇI)
Alper’in Seda ile işlettiği Mühürlü Aşk isimli kafede servis elemanı;her olayda kendini ve çıkarlarını gözeten, patavatsız, neşeli bir genç kız. Hayali kendi kafesini açmaktır.

ERDAL BARAN ŞAHİN (DOĞU BALKAN)
Alper’in Seda ile işlettiği Mühürlü Aşk isimli kafede servis elemanı;Kadir’in tersine O, aşk üçgeninde Derin’i haklı bulup kollar. Doğrucu ve eğlenceli biridir.

BURAK AKYOL (KADİR ŞEKERCİ)
Alper’in Seda ile işlettiği Mühürlü Aşk isimli kafede servis elemanı; Seda’ya platonik bir aşk besler.

Gonca Vuslateri
Seçkin Özdemir
Mustafa Üstündağ
Bige Önal
Erdem Akakçe
Ceren Soylu
Nilay Erdönmez
Bihter Dinçel
Fatih Dönmez
Hakan Atalay
Mert Aydın
Emine Şans Umar
Görkem Kasal
Melisa Darıcı
Erdal Baran Şahin
Burak Akyol

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.