Sniper Ghost Warrior oyun hilesi Trainer indir cheat

 

 

Sniper Ghost Warrior hilelerini sitemizden bulabilirsiniz. Sniper Ghost Warrior hilelerini kullanımdaki kolaylık açısından trainer olarak sizlerle paylaşıyoruz. Trainer sizlere oyun içerisinde para,ölümsüzlük gibi bir çok kolaylık sağlar. Traineri kullanabilmek için ilk olarak oyuna girmeli daha sonra Alt+Tab veya Alt+Esc tuşlarını kullanarak windowsa geri dönmeli ve traineri çalıştırmalısınız. Yani traineri çalıştırdığınızda oyununda açık olması gerekmektedir. Bundan sonrada size oyunun tadını çıkarmak kalıyor. Sniper Ghost Warrior oyununun trainerini buradan indirebilirsiniz. Eğer trainer çalışmazsa bunun sebebi trainerla oyununun versiyonlarının uyuşmamasıdır. İyi eğlenceler.

Ana Menüde traineri çalıştırıp tekrar oyuna girdikten sonra oyunun ana menüsünde insert tuşuna basın. Bu sayede trainer aktif duruma geçecektir.

Numpad 1: Sınırsız Can
Numpad 2: Sınırsız Dayanıklılık
Numpad 3: Sınırsız El Bombası
Numpad 4: Sınırsız Ecza Malları
Numpad 5: Şarjör Değiştirmez
Numpad 6: Düşmanlara Görünmez
Numpad 7: Kolay Öldürme
Numpad 8: Kusursuz Sniper Nişangahı
HOME     : Hepsinin silinmesini sağlar

NOT: Trainer’in versiyonlarının uyusup uyusmadığını bazı trainerlarin içindeki “check your trainer” kısmından kontrol edebilirsiniz. Bu trainer oyunun 1.1 versiyonu içindir, diğer versiyonlarda çalışmayabilir.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.