Sevdanın Bahçesi Dizi oyuncuları cast kimler oynuyor isimleri resimleri

+

 

 

 

Sibel Can
Sevda

Sevda 18 yıl önce aşık olduğu adam tarafından terk edilen 40-45 yaşlarında bir kadındır. Terk edildiğinde hamile olan Sevda’nın şimdilerde 18 yaşında Defne adında güzel bir kızı vardır. Kocası Levent terk ettiğinde, Sevda hayatta yapayalnız kalmış kızını tek başına zorluklar altında büyütmüştür. Sevda ne yapar eder, kızını tüm zorluklara rağmen okutur. Yalnız kaldığı dönemde, geçimini sağlamak için tek çaresi yemek yapmaktır.

Emre Kınay
Levent

Levent 45-50 yaşlarında çok başarılı ve zengin bir iş adamıdır. Her zaman daha fazlasında gözü olan, dünyayı gezmek, önemli girişimlerde bulunmak, zengin ve başarılı bir adam olmak isteyen Levent, Sevda ile olan evliliğini bu hayallerinin önünde bir engel olarak görmüş, küçük ama mutlu hayatları ona yetmeyince 18 yıl önce bu evliliği bitirmiştir.

Begüm Kütük
Aylin

Aylin 30-35 yaşlarında genç ve çok güzel bir kadındır. Aylin’in bir restoran açma hayali vardır. Yemek merakından dolayı birçok kursa giden ancak başarılı olamayan Aylin bir türlü bu hayalini hayata geçirememiştir. Aylin’in en iyi olmak isteyen egoist bir tarafı vardır. Kariyerist bir kadın olan Aylin başarılı olma yolunda önüne gelen herkesi gözden çıkarabilir.

Teoman Kumbaracıbaşı
Hakan

Hakan 30- 35 yaşlarında yakışıklı bir avukattır. Levent’in avukatlığını yapmaktadır. Ancak Levent’in karısı Aylin’e aşıktır. Hakan, şimdilerde Aylin’in hayattaki en büyük yardımcısıdır çünkü ona tutkuyla bağlıdır. Umutla Levent’i bırakıp, kendisine gelececeği günü bekler.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.