Port Royale 3: Pirates And Merchant hilesi trainer indir

http://www.gamingonly.nl/images/video/9047922_port_royale_3__pirates___merchants_video_tutorial_no._2__sh-preview-1.jpg

Port Royale 3: Pirates And Merchant hilesi (trainer)’i aktif etmek için oyuna girmeden önce hileyi çalıştırıyoruz sonra giriyoruz ana menüde f1 e basarak activated sesini duyuyoruz  hileyi aktif edip. sonra aşağıdaki hileleri aktif eden tuşlara basarak hileleri uyguluyoruz oyun trainerleri

Numpad 1: Ekle Altın
Numpad 2: Level atlama
Numpad 3: Şehir Sailors
Numpad 4: Ulusal Karma
Numpad 5: Şehir Karma
Numpad 6: Massive Masaüstü Ürünler
Numpad 7: Super Kargo
Numpad 8: Gemi Sağlık
Numpad 9: Gemi silahları
Numpad 0: Gemi Mürettebat
Numpad *: Gemi Hızlanır


Notlar
——-

Numpad 1: Altın ekle – Bir şehir girin ve ardından bu tuşa basın. Birkaç saniye bekleyin ve sonraki gün geldiğinde size daha fazla altın olacak. Daha fazla altın için basın.

Numpad 2: Level Up – bir kasaba girin ve ardından bu tuşa basın. Birkaç saniye bekleyin ve sonraki gün geldiğinde kadar seviyesi olacaktır.

Numpad 3: Şehir Sailors – bir gemi seçin ve ardından Dock tıklayın. Sonraki Equip SEKME klibi. Kullanılabilir kaç denizci göreceksiniz. Birkaç denizci eklemek veya çıkarmak için seçici taşıyın. Tuşuna basın. Eklemek veya çıkarmak daha denizciler ve şimdi çok daha fazla olduğunu göreceksiniz için seçici taşıyın.

Numpad 4: Ulusal Karma – bir kasaba girin ve ardından bu tuşa basın. Birkaç saniye bekleyin ve sonraki gün geldiğinde size% 100 üne sahip olacaktır. Ayrıca bir şehir girmeden önce bu açabilir ve% 100 olacaktır.

Numpad 5: Şehir Karma – bir kasaba girin ve ardından bu tuşa basın. Birkaç saniye bekleyin ve sonraki gün geldiğinde size% 100 üne sahip olacaktır. Bazı şehirlerde bu durum zorlamak için bazı şeyler satmak ya da kasaba Dock bazı şeyler satın almak zorunda kalabilirsiniz.

Numpad 6: Massive dock Ürünler – bu seçeneği açın ve birkaç saniye bekleyin. Ertesi gün geldiğinde, bir gemide tıklatın ve sonra dock tıklayın. Eğer rıhtım girdiğinizde, daha fazla mal kullanılabilir olduğunu göreceksiniz.

Numpad 7: Super Kargo – bir geminin üzerine tıklayın ve daha sonra İskele tıklayın. Sanık iken, mal birini seçmek ve onları birkaç almak veya satmak için kaydırıcıyı kullanın. Bu tuşa basın. Satın almak veya satmak birkaç ve size kargo Bu gemi için büyük olduğunu göreceksiniz.

Numpad 8: Gemi Sağlık – bir geminin üzerine tıklayın ve daha sonra bu tuşa basın. Gemi büyük sağlık olacaktır.

Numpad 9: Gemi Cannons – bir geminin üzerine tıklayın ve daha sonra bu tuşa basın.Gemi toplarının bir grup olacaktır.

Numpad 0: Gemi Crew – bir geminin üzerine tıklayın ve daha sonra bu tuşa basın.Geminin mürettebatı bir sürü olacaktır.

Numpad *: Gemi Hız – Bir geminin üzerine tıklayın ve daha sonra bu tuşa basın. Eğer dünya haritası gittiğinizde, geminin son derece hızlı hareket edecektir. Port Royale (bir gemi var olsa bile) girin ve ardından süper hız kullanırken gemi diğer portlara girmesine izin için harita geri dönmek zorunda kalabilirsiniz.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.