Need for Speed the Run Trainer indir oyun hilesi programını ve hile kodu

http://media.edge-online.com/files/imagecache/article/articles/reviews/need_for_speed_the_run.jpg

Need for Speed the Run Oyun hilesini (trainer)’i aktif etmek için oyuna girmeden önce hileyi çalıştırıyoruz sonra oyuna giriyoruz ana menüde F1 e basarak activated sesini duyuyoruz  hileyi aktif ediyoruz. sonra aşağıdaki hileleri aktif eden tuşlara basarak hileleri uyguluyoruz. bunun yanı sıra hile programı olmadanda uygulanan hilesi bulunan bu oyunun hilesini şu şekğilide yapıyoruz

 

Ana menüden ” Extras ” menüsüne giriyoruz . sonrasında Cheat Codes ” isimli menüye giriyoruz . Girdikten sonra alttaki hile kodunu ” Cheat Codes ” adlı ekranda girin.
AEM Intake Challenge Series’i aktif hale getirmek için
“Cheat Codes” ekranına “aemintakes” kodunu girin. Girdiğiniz takdirde “AEM Intake Challenge Series” açılacaktır.

hile programını yüklemek için downloada tıklayın.


 

Promo trainer Seçenekleri
——-

Numpad 1: Süper Hızlandırma
Numpad 2: Süper Frenler
Numpad 3: arabayı dondurma

Numpad 4: Checkpoint Zamanlayıcılar
Numpad 5: Sınırsız resetler
Numpad 6: 25K XP

notlar
——-

Numpad 1: Süper Hızlandırma – Aracınızı hızlı hızlandırmak için tuşuna basın. Hızlanmaartırmak için basılı tutun. Eğer 400MPH ya da daha hızlı gidip bquickly kontrolden çıkmak gibi dikkatli olun.

Numpad 2: Süper Frenler – nerede olduğunu tuşuna basın ve araç aniden durur.

Numpad 3: Freeze Cars – on geçiş ve kapalı ve nerede olduklarını AI arabaları verakipler dondurma.Yarışta öne geçmek için ve polis kaçmak için bunu kullanın.Senaryosunu olaylar veya yarışında önemli olaylar, bu nedeniyle atlanır olduğunuWecannot garanti.

Numpad 4: Checkpoint Sayaçlar – bunu zamanında yapmazsanız eğer o sıfırlamakolmaz böylece kontrol noktasında zamanlayıcılar donduruyor.Zamanlayıcı dondurmak için üzerine geçin.

Numpad 5: Sınırsız sıfırlar – Bu çöker ve başarısız ttempts sınırsız sıfırlar sağlar. Üzerindegeçiş ve sıfırlama sayısı azalmaz.

Numpad 6: 25K XP – bu geçiş ve yarış sonunda yaklaşık 25000 XP garantilidir. Bu çok daha hızlı sürücü yukarı seviyeye ve belli öğeler kilidini olacaktır. Bu belirli düzeylere(yani ONE aşamasında 4 seviyeye kadar seviye 1 öğeleri atlayarak olabilir?)Atlamasına neden olur ancak doğru bir etkiye sahip görünüyor olmadığını bilmiyoruz. Buption açın ve yasal olarak en az bir XP noktası kazanırsınız. Yarışın sonunda yaklaşık25000 XP olacaktır.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.