Need For Speed: Payback Hileleri, trainer, cheat codes

Need For Speed: Payback oyununda kilitli olan arabaların kilidini açmak için oynayacağınız görevler ve toplayacağınız araba parçalarının yerleri aşağıda belirtilmiştir iyi oyunlar trainer indirmek için başka siteye bakınız çoğu virüslü olduğu için artık trainer paylaşımı yapılmıyor. sizde uzak dursanız iyi edersiniz.

arabaların Kilidini açmak için   beş gizli Derelict araba parçaları toplayın. Her Derelict arabası, farklı bir lig patronunu yenmeyi gerektirir. Bir lig patronunu mağlup ettikten sonra, belli bir arabanın beş Derelict araba parçası yeri için ipuçları alacaksınız. Harita menüsünde ipuçlarını görmek için “Gözden Geçir” sekmesini seçin. Dereceli kısımların bulunduğu caddelerin ana hatlarıyla bir çizimi gösterir. Normalde oyun içi haritaya bakmanız ve çizim ile karşılaştırmanız gerekir, ancak aşağıdaki videolar tüm Derelict bölümlerini gösterir. Sahipsiz arabalar özeldir çünkü normal arabaların sahip olduğu seviye kapakları olmadan maksimum seviyeye yükseltilebilirler. Dereceli bir aracı Performans Seviyesi 300’e yükselttikten sonra, daha olağanüstü görsel özelleştirme için Süper Yapı’nın kilidini açar. Bir Derelict aracını geri yükledikten sonra, olmasını istediğiniz kategoriyi de seçebilirsiniz (Yarış, Sürükle, Sürüklenme, Koşucu veya Offroad). Her benzersiz araç için farklı bir kategori seçmeniz önerilir. Sahipsiz araba parçalarının hiçbiri kaçırılamaz, ancak karşılık gelen lig patronunu yenene kadar doğmazlar.

Chevrolet Bel Air 1955

Chevrolet Bel Air 1955 için beş adet otomobil parçasını toplamak için önce Runner görev serisini tamamlamanız gerekir.


Chevrolet C10 Stepside Pickup 1965

Chevrolet C10 Stepside Pickup 1965 için beş Derelict araba parçasını toplamak için, önce “Riot Club” (Büyük Kardeş) ligi patronunu (Drag görev çizgisi) yenmelisiniz.

Ford Mustang 1965

Ford Mustang 1965 için beş adet sahipsiz otomobil parçasını toplamak için önce “La Catrina” lig patronunu (Race quest line) yenmelisin.


Nissan Fairlady 240ZG 1971

Nissan Fairlady 240ZG 1971 için beş adet sahipsiz otomobil parçasını toplamak için önce “Udo Roth” lig patronunu (Offroad görev çizgisi) yenmelisiniz.

 


Volkswagen Beetle 1963

Volkswagen Beetle 1963 için beş Derelict araba parçası toplamak için, önce “Shift-Lock” (Yeraltı Asker) ligi patronu (Drift görev çizgisi) yenmek gerekir.

Ön Tampon görsel özelleştirme kilidini
Ön Tampon görsel özelleştirme kilidini açmak için sekiz saniye sürün. Bir drift araba al ve havaalanına git. Havaalanındaki pistte sekiz saniye sürmek kolay.

Tüm pano konumları
30 reklam panosunun tamamını göstermek için belirtilen yerlere gidin. Her bir reklam panosunun bir rampa kullanılarak parçalanması gerekir. Çoğu reklam panosunun ulaşması gereken güçlü arabalar gerekmez. Bu nedenle, bunu 200’den az güçle gerçekleştirebilirsiniz. 30 billboard konumu üç sektöre ayrılmıştır. Soldan sağa doğru haritadan geçerek yukarıdan aşağıya toplanırlar.

Tüm atlama yerleri (3 yıldız tamamlanma)
Aşağıdaki videoda 3 yıldızla tamamlanmış 30 Jump konumunun tamamı gösterilmektedir. Jumps, haritadaki zorluklardır. Bunların çoğu, 200 güç altındaki arabalarla oyunda 3 yıldız ile tamamlanabilir. Bazıları atlama ve hava zamanına odaklanmış bir araba yapısına ihtiyaç duyar. Zorlu zorluklar için Porsche Panamera Turbo önerilir. Tüm 3 yıldızlı atlayışları kolayca tamamlayabilmeniz için Air Time yeteneğinizi 9’a kadar hızlandırarak veya hızlı kart satın alarak deneyin.

“Eject Button” ile 3 yıldız alınıyor.
“Eject Button” Jump challenge oyundaki en zor atlayışlardan biridir ve rampa ile atlama ve biraz pratik yapmak için yapılan bir araba gerektirir. Kullanmak için iyi bir araba Offroad yapı ile Porsche Panamera Turbo olduğunu. Özellikle atlama hız kartları için gidin. Bunlar, hava saatinizi artıracak ve 9’un üzerinde, hatta 10’a yakın bir yere varacaksınız. “Eject Button” Jump özellikle zordur, çünkü trafiğe karşı giderken ve rampaya çarpmak için dar bir noktadan geçerken en yüksek hızı vurmanız gerekir. Bu yapmak  biraz zaman alır.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.