NBA 2K12 Trainer indir oyun hileleri

NBA 2K12 oyunu’nun Trainer (hile programı)’ni bu sayfada bulabilirsiniz. traineri aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce traineri çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Trainer Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Trainer Tuşları

F1 tuşu: Takım 1 Puan +
F2 Tuşu: Takım 2 Puan +
F3 Tuşu: Super Shot Saat
F4 Tuşu: 0 Shot Saat
F5 tuşu: Son Çeyrek
F6 tuşu: Ekleme Çeyrek Zaman
F7 tuşu: Mega Maaş Cap
F8 Anahtar: Mega Sert Kapak
F9 Tuşu: Mega Takım Bütçe
F10 tuşu: Süper Yetenek Puanı
F11 tuşu: Maksimum İstatistikler
F12 tuşu: Mega Player Para


Notlar
——-

F1 tuşu: Takım 1 Puan + – 1 puan multiplayer olarak tek bir nokta ekler. Bu çalışması için, bir takım en az 1 puan almışlardır gerekir. Ayrıca bu takım 1 Skorlar kadar güncelleme olmayabilir, o yüzden hemen artırmak göremiyorsanız paniğe kapılmayın.

F2 Tuşu: Takım 2 Puan + – 2 puan multiplayer olarak tek bir nokta ekler. Bu çalışması için, bir takım en az 1 puan almışlardır gerekir. Ayrıca bu, Takım 2 Skor kadar güncelleme olmayabilir bunu hemen artırmak göremiyorsanız bu nedenle paniğe kapılmayın.

F3 Tuşu: Super Shot Saat – Eğer 10X uzun vurdu saati verir.

F4 Tuşu: 0 Shot Saat – shot saat derhal zaman biterse.

F5 tuşu: Son Çeyrek – çeyrekte hızla bitti. Hızlı oyunlar için bunu kullanın.

F6 tuşu: Ekleme Çeyrek Saat – Geçerli çeyrek için daha fazla zamana ekler.

F7 tuşu: Mega Maaş Cap – Derneği modunda, artırmak için bunu kullanın
mevcut para içerisinde yaklaşık. , GENEL MÜDÜR, FİNANS Bu kullanın
TAKIM BÜTÇE bölümü. Bunu görmek için geri bırakıp gelmek zorunda kalabilirsiniz
düzgün bir şekilde değiştirin.

F8 Anahtar: Mega Sert Cap – DERNEK modunda, mevcut para içerisinde yaklaşık artırmak için bunu kullanın. GENEL MÜDÜR, FİNANS, BÜTÇE TAKIM bölümünde kullanın. Siz bırakın ve düzgün değiştirmek görmek için geri gelmek zorunda kalabilirsiniz.

F9 Tuşu: Mega Takım Bütçe – DERNEK modunda, mevcut para içerisinde yaklaşık artırmak için bunu kullanın. GENEL MÜDÜR, FİNANS, BÜTÇE TAKIM bölümünde kullanın. Siz bırakın ve düzgün değiştirmek görmek için geri gelmek zorunda kalabilirsiniz.

F10 tuşu: Süper Yetenek Puanı – MY PLAYER modunda, birçok Beceri Puan vermek için bunu kullanın. MY PLAYER, BECERİ NOKTALARI, ÖZELLİKLERİ bölümünde kullanın. Siz bırakın ve düzgün değiştirmek görmek için geri gelmek zorunda kalabilirsiniz.

F11 tuşu: Maksimum İstatistikler – MY PLAYER modunda, maksimum İstatistikler vermek için bunu kullanın. MY ÇALAR, BECERİ NOKTALARI, ÖZELLİKLERİ bölümünde kullanın. Siz bırakın ve düzgün değiştirmek görmek için geri gelmek zorunda kalabilirsiniz.

F12 tuşu: Mega Player Para – MY PLAYER modundayken, mega Para vermek için bunu kullanın. MY PLAYER, MY ALIMLAR bölümünde kullanın. Siz bırakın ve düzgün değiştirmek görmek için geri gelmek zorunda kalabilirsiniz.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.