Napoleon Total War oyun hileleri trainer indir

Napoleon Total War oyunu’nun şifreleri, Trainerını (hile programı)’ni web sitemizden indirebilirsiniz. traineri yani oyun hilelerini aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce hile programini çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Oyun hileleri Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Numpad 1: Altın hilesi
Numpad 2: Sınırsız Hareket
Numpad 3: 1 Teslim İnşaat
Numpad 4: 1 açın Recruiting ve Gemiler
Numpad 5: 1 Turn Araştırma


notlar
——-

Numpad 1: Altın – oyunda bu tuşa süre basın ve altın artacak. Bu seçenek 6 saniye boyunca aktiftir.

Numpad 2: Sınırsız Hareket – oyunda bu tuşa süre basın ve asker ve gemi gibi istediğiniz kadar taşıyabilirsiniz.Mavi dokanakla İÇİNDE bu devam etmesi için taşıyın, her zaman onları taşımak için emin olun. Eğer SONRAKİ TURN düğmesine basmadan önce size düşman gibi sınırsız hareket sağlayacak gibi, bu KAPATIN gerekir. Eğer üzerinde durma ve üzerinde ON bu seçeneği yapmamışlar olmadan dönüşlerde hareket düşman gemileri görürseniz. Bunu kapatın.

Numpad 3: 1 Teslim İnşaat – bir şehre girmeden ÖNCE bu tuşa basın ya da bir bina veya altyapı parça seçin ve üzerine tıklayın ve bunu kuyrukta inşa etmek 0 gün olduğunu göreceksiniz ÖNCE. Bu seçenek 6 saniye süreyle ve daha sonra kendi kendine kapanıyor.

Numpad 4: 1 açın Recruiting ve Gemi – Bir şehre girmeden ÖNCE bu tuşa basın ya da bir birim veya gemi seçin ve üzerine tıklayın ve bunu kuyruğunda bir X ya da inşa etmek için 1 gün olduğunu göreceksiniz ÖNCE. Bu seçenek 6 saniye süreyle ve daha sonra kendi kendine kapanıyor. Üstlerindeki bir X Birim hala 1 açın artacak.

Numpad 5: 1 açın Araştırma – Araştırma ekranına girin ve sonra bunu araştırma tamamlamak için gereken 0 gün ayarlamak istediğiniz öğeleri üzerinden bu seçeneği ve sonra fare tuşuna basın. Bu 0 gün ayarlanmışsa sıraya öğe sonraki dönüş artacak. Bu seçenek 6 saniye boyunca aktiftir.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.