Might and Magic Heroes VI Traineri oyun hileleri kodları indir

http://www.justpushstart.com/wp-content/uploads/2011/10/heroes-might-magic-6-480x340.jpg

Might and Magic Heroes VI Oyununun hilesini (trainer)’i aktif etmek için oyuna girmeden önce hileyi çalıştırıyoruz sonra oyuna giriyoruz ana menüde f1 e basarak activated sesini duyuyoruz  hileyi aktif ediyoruz. sonra aşağıdaki hileleri aktif eden tuşlara basarak hileleri uyguluyoruz oyun trainerleri

Seçenekleri
——-

Numpad 1: Ekle Altın
Numpad 2: Add Ahşap
Numpad 3: Ekleme Cevher
Numpad 4: Add Kristal
Numpad 5: Sınırsız Hareket
Numpad 6: Karakter Ekle XP
Numpad 7: a Yetenek Puanı
Numpad 8: Yedek Askerler
Numpad 9: Massive Ordu
Numpad 0: Heal Ünitesi
Numpad *: Super Sağlık Birimi
Numpad /: Zayıf Ünitesi
Numpad:. Decimate Ordu

Notlar
——-

Numpad 1: Ekle Altın – Harita modundayken, daha eklemek için bu tuşuna basın.

Numpad 2: Add Ahşap – Harita modundayken, daha eklemek için bu tuşuna basın.

Numpad 3: Ekleme Cevheri – Harita modundayken, daha eklemek için bu tuşuna basın.

Numpad 4: Add Kristal – Harita modundayken, daha eklemek için bu tuşuna basın.

Numpad 5: Sınırsız Hareket – Harita modunda iken, üzerinde geçiş ve kapalı sınırsız hareket için. Muhtemelen en iyi OFF geçiş yapmak için döner biten.

Numpad 6: Karakter Ekle XP – Harita modundayken, sağ birimini tıklatın Karakter Ekran açmak portre. Bu tuşa basın ve sonra ekran clost  ve yeniden açın onu var görmek için artmıştır.

Numpad 7: Yetenek Puanı Ekle – Harita modundayken, sağ birimini tıklatın Karakter Ekran açmak portre. Sonra, açmak sonra Yetenek  Pencere ve bu tuşa basın. Kapatın pencere ve yeniden açmaya, arttı görmek için.

Numpad 8: Yedek Asker – Battle modunda iken, sağ birimini tıklatın Ekranda ve birim bilgi penceresi açılır fark. Basın anahtarı daha sonra birim penceresini kapatın ve yeniden açın. Göreceksiniz herhangi bir adet ölü ya da eksik olsaydı, ordu doldurulmuş olduğunu.

Numpad 9: Massive Ordu – Battle modunda iken, sağ birimini tıklatın Ekranda ve birim bilgi penceresi açılır fark. Basın anahtarı daha sonra birim penceresini kapatın ve yeniden açın. Göreceksiniz birim sayısı artmıştır.

Numpad 0: Birim Heal – Battle modunda iken, sağ birimini tıklatın Ekranda ve birim bilgi penceresi açılır fark. Basın anahtarı daha sonra birim penceresini kapatın ve yeniden açın. Göreceksiniz Bu birim sağlık (daha düşük olduğu takdirde) arttığını % 100.

Numpad *: Super Sağlık Birimi – Battle modunda iken, sağ birimini tıklatın Ekranda ve birim bilgi penceresi açılır fark. Basın anahtarı daha sonra birim penceresini kapatın ve yeniden açın. Göreceksiniz Bu birim sağlık şimdi büyük olması.

Numpad /: Zayıf Ünitesi – ederken Savaşı modunda, sağ birimini tıklatın Ekranda ve birim bilgi penceresi açılır fark. Basın anahtarı daha sonra birim penceresini kapatın ve yeniden açın. Göreceksiniz Bu birimin sağlık artık çok düşük olduğunu söyledi.

Numpad:. Decimate Ordu – Battle modunda iken, sağ birimini tıklatın Ekranda ve birim bilgi penceresi açılır fark. Basın anahtarı daha sonra birim penceresini kapatın ve yeniden açın. Göreceksiniz yalnızca tek bir birimi sol olduğu.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.