Might and Magic Heroes 6 Trainer indir oyun hileleri

Might and Magic Heroes 6 oyunu’nun Trainer (hile programı)’ni bu sayfada bulabilirsiniz. traineri aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce traineri çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Trainer Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

 


Numpad 1: Ekle Altın
Numpad 2: Add Ahşap
Numpad 3: Ekleme Cevher
Numpad 4: Add Kristal
Numpad 5: Sınırsız Hareket
Numpad 6: Karakter Ekle XP
Numpad 7: a Yetenek Puanı
Numpad 8: Yedek Askerler
Numpad 9: Massive Ordu
Numpad 0: Heal Ünitesi
Numpad *: Super Sağlık Birimi
Numpad /: Zayıf Ünitesi
Numpad:. Decimate Ordu

Numpad 1: Ekle Altın – Harita modundayken, daha eklemek için bu tuşuna basın.
Numpad 2: Add Ahşap – Harita modundayken, daha eklemek için bu tuşuna basın.
Numpad 3: Ekleme Cevheri – Harita modundayken, daha eklemek için bu tuşuna basın.
Numpad 4: Add Kristal – Harita modundayken, daha eklemek için bu tuşuna basın.
Numpad 5: Sınırsız Hareket – Harita modunda iken, sınırsız hareket üzerinde geçiş ve kapatır. Döner biten, büyük olasılıkla en iyi OFF geçiş yapmak için.
Numpad 6: Karakter Ekle XP – Harita modundayken, sağ Karakter Ekran açmak için birim portre tıklayın. Bu tuşa basın ve ardından ekranda clost ve bunu arttı görmek için yeniden açın.
Numpad 7: Yetenek Puanı Ekle – Harita modundayken, sağ Karakter Ekran açmak için birim portre tıklayın. Sonra, Yetenek Pencere açmak ve ardından bu tuşa basın. Penceresini kapatın ve yeniden açın bunu artmıştır görmek için.
Numpad 8: Yedek Asker – Battle modunda iken, ekrana sağ tıklayın birimi ve birim bilgi penceresi açılır fark. Tuşuna basın ardından birim penceresini kapatın ve yeniden açın. Herhangi bir birim ölü ya da eksik olsaydı, ordu doldurulmuş olduğunu göreceksiniz.
Numpad 9: Massive Ordu – Battle modunda iken, ekrana sağ tıklayın birimi ve birim bilgi penceresi açılır fark. Tuşuna basın ardından birim penceresini kapatın ve yeniden açın. Bu birim sayısını arttığını göreceksiniz.
Numpad 0: Birim Heal – Battle modunda iken, ekrana sağ tıklayın birimi ve birim bilgi penceresi açılır fark. Tuşuna basın ardından birim penceresini kapatın ve yeniden açın. Bu birimin sağlık% 100 (daha düşük ise) arttığını göreceksiniz.
Numpad *: Super Sağlık Birimi – Battle modunda iken, ekrana sağ tıklayın birimi ve birim bilgi penceresi açılır fark. Tuşuna basın ardından birim penceresini kapatın ve yeniden açın. Bu birimin sağlık bugün çok büyük olduğunu göreceksiniz.
Numpad /: Zayıf Ünitesi – Savaş modundayken, sağ ekranda birimini tıklatın ve birim bilgi penceresi açılır fark. Tuşuna basın ardından birim penceresini kapatın ve yeniden açın. Bu birimin sağlık artık çok düşük olduğunu göreceksiniz.
Numpad:. Decimate Ordu – Battle modunda iken, ekrana sağ tıklayın birimi ve birim bilgi penceresi açılır fark. Tuşuna basın ardından birim penceresini kapatın ve yeniden açın. Yalnızca bir adet sağ olduğunu göreceksiniz.

“Might and Magic Heroes 6 Trainer indir oyun hileleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.