Men of War Assault Squad hileleri oyun traineri

Men of War Assault Squad  oyunu’nun şifreleri, Trainerını (hile programı)’ni web sitemizden indirebilirsiniz. traineri yani oyun hilelerini aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce hile programini çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Oyun trainerleri Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Numpad 1: Super Piyade Ünitesi
Numpad 2: sınırsız Stamina hilesi
Numpad 3: Sınırsız Yakıt hilesi
Numpad 4: Invincible Piyade
Numpad 5: Mega Cephane
Numpad 6: Mega Klip
Numpad 7: Carnage Modu

Notlar
——-

Numpad 1: Super Piyade Ünitesi – SADECE OYUNCU SEÇİLMİŞ ÜNİTESİ etkiler. Bu kullanın
bir piyade birimi seçerek seçeneği ve daha sonra tuşuna basın. Bu birim,
mega sağlık sahip olacak ve en çok zarar dayanacaktır. YOu tekrarlayabilirsiniz
birim ölüm yakın oluyor eğer seçeneği, hangi oldukça almalı
zamanı!

Numpad 2: Unlimited Stamina – üniteleri yarış yok yavaş-çıkışlar ile harita üzerinde tüm.

Numpad 3: Sınırsız Yakıt – seyahat ederken araçlarda yakıt tükendi olmayacaktır.

Numpad 4: Invincible Piyade – Bu düşman da dahil olmak üzere harita, TÜM PİYADE etkiler. Havan ateşi ve normalde birimleri yavaşlatır tankın patlama kaçınarak bu çoğu strateji amaçlar için faydalı ve pozisyon alma, vb olduğunu. Sen piyade ve yer anti tank silahları ile bir tank şarj ve bu patlama, vb olabilir

Numpad 5: Mega cephane – HERHANGİ BİR OYUNCU SEÇİLMİŞ ÜNİTESİ (ARAÇLAR dahil) etkiler. Birimi seçip tuşuna basarak bu seçeneği kullanın. Birçok cephane türleri önemli oranda artacaktır. YOu uzak tıklayın ve değiştiğini görmek için geri tıklamanız gerekebilir. Sizin asker olasılıkla artık cephane tükendi olmayacaktır.

Numpad 6: Mega Klip – HERHANGİ BİR OYUNCU SEÇİLMİŞ ÜNİTESİ (ARAÇLAR dahil) etkiler. Piyade için, bu onların araçlar ve bazı diğer üniteler için, vb yeniden zorunda kalmazsınız böylece ateş olduğu mevcut klipte mermi büyük miktarda verecektir, bu odanın içinde bu tur büyük bir voleybolu verecek sonraki ardına kapanır. Örneğin, tank ve havan moda gibi bir makineli tüfek sonrakini şarjör bir düzinelerce uzakta patlama olacak! İnanılmaz hasar düşmana karşı da bu şekilde gönderilebilir.

Numpad 7: Carnage Modu – Bu düşman da dahil olmak üzere harita, TÜM BİRİMLERİ etkiler. Her birimin sınırsız ve inanılmaz derecede hızlı yeniden mermi ve ateşleri edilecektir. Bu açın ve ardından gelen katliam izleyin!

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.