Marvel vs. Capcom 3 tam kadro

Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds

Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds sevilen, özlenen ve yoğun talep gören dövüş oyunu serisi Marvel vs. Capcom‘un bu jenerasyondaki ilk temsilcisi olacak. İki dünyanın karakterlerini bir araya ve karşı karşıya getiren Bu oyunda Marvel’ın teneke tiranı Dr. Doom ve Resident Evil serisinin en kötü kötüsü Albert Wesker el ele verip hain planlar yapıyor ve bu ikili, iki dünyanın yok oluşuna sebep olabilecek bir tehtidi uyandırıyor. Bu durumda dünyaları kurtarmak her zaman olduğu gibi iyi adamlara düşüyor. Doğrusu ya, böyle bir oyunda bir öyküye de ihtiyacımız yok zaten. Esas önemli olan kimlerle oynayabileceğimiz. Artık tam listeyi biliyoruz, çünkü oyun tamamlandı. İşte bu oyunda yer alacak kahramanlarımız ve kötülerimiz:

Marvel Karakterleri: Captain America, Deadpool, Doctor Doom, Dormammu, Hulk, Iron Man, Magneto, M.O.D.O.K., She-Hulk, Shuma-Gorath (DLC), Spider-Man, Super-Skrull, Thor, Wolverine, X-23

Capcom karakterleri: Albert Wesker, Amaterasu, Arthur, Chris Redfield, Chun-Li, Dante, Felicia, Jill Valentine (DLC), Morrigan Aensland, Nathan Spencer, Ryu, Trish, Tron Bonne, Viewtiful Joe, Zero

Neticede ilk etapta iki adet indirilebilir içeriği sayarsak toplamda 38 karakterimiz var. Hiç de fena değil. Oyunun çıkış tarihinden itibaren indirilebilir olarak sunulacak Shuma-Gorath ve Jill Valentine karakterleri Special Edition sahipleri için ücretsiz olacak. İndirilebilir karakterlerin gelecekte artması da söz konusu.

Marvel vs. Capcom 3‘ün çıkış tarihi de kesinleşti: PlayStation 3 ve Xbox 360 sahipleri 15 Şubat 2011’de özlenen oyuna kavuşacak.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.