Marks & Spencer 2013 – 2014 sonbahar kış Koleksiyonu

Yeni sezon. As çeşitli son trendleri bir ana fikir , onun şube , Belinda oluşturma yönetmen ile çok iyi bilinen dallarından farklı bir tarzı arasında bir usta kombinasyonu görünen Marks & Spencer sonbahar-kış moda 2013-2014 , en Collection Earl , Hitchcock filmlerinin güzellik kader retro moda görüntüleri seçti . Bu nedenle , o bu yıl modellerindenzarif ve baştan çıkarıcı taşıma başarılı olmaya çalıştım .
Marks & Spencer Sonbahar Kış 2013-2014 Koleksiyonu Iddialı kadın ya da uzlaşma eğilimi yok kadın için , Marks & Spencer yeni bir koleksiyon için bir seçim çok uygundur. Bu görüntülerin tüm titiz ayrıntıları ve bir çekici mıknatıslanma getirmek gibi görünüyor .

marks-spencer-sonbahar-kıs-2013-2014-koleksyonu-5
Marks & Spencer Koleksiyon Sonbahar Kış 2013-2014
, Erkek New Look moda kat ,test modelleri , pastel kat , parlak renkli mont en son ve akıllı stilleri : Şüphesiz ,özellikle konsantrasyon çoğunlukla sezonunda tüm model moda içeren , Marks & Spencer bir dizi için ödenecek ve ince stilleri siluet .
Kış 2013-2014 Marks & Spencer Koleksiyon Güz

marks-spencer-sonbahar-kıs-2013-2014-koleksyonu-4
Marks & Spencer’ın yeni bayan moda koleksiyonu , malzeme ile ilgili en iyi yapısı seçilir : metalik bir parlaklık , asil tüvit ve çiçek motifleri ile deri ve kürk , dantel ve kumaş ile bol renk .
Marks & Spencer Sonbahar Kış Koleksiyonu 2.013

marks-spencer-sonbahar-kıs-2013-2014-koleksyonu-3
Bu marka kadın moda & Spencer sonbahar – kış koleksiyonu 2013-2014 temel rengi : gri, bej , bordo , siyah , askeri , pembe , derin parlak , beyaz , açık mavi , kırmızı ve parlak mavi. Tüm görüntüleri popüler basit tarzı ile renk bir arada gerçek kontrast vardır .
Kış 2013-2014 Koleksiyonu Güz

marks-spencer-sonbahar-kıs-2013-2014-koleksyonu-2

Moda yazdırır bir şerit iğne , tartan ve çeşitli tasarımlarda klasik test , baskı çiçek ve hayvan oluşmaktadır . O kadar serin ve mevcut baskılar birleştirerek koleksiyonun görüntüleri ve model iyi görünüyor .

marks-spencer-sonbahar-kıs-2013-2014-koleksyonu-1

Iyi geometri ve yüksek parlar lüks gecelik, kemer klasik ve uyumlu dantel setleri ve : Ancak, biz de Marks & Spencer endişe iç gerginlik bilgi için ilgi çok , yerine koleksiyonunda giyim markası daha renk ve malzeme yapısı özellikli desen zıt .
Özet olarak , Marks & Spencer marka tasarım ve moda çeşitli , kızlar bu sonbahar ve kış giyim için daha uygun seçenek , hem de daha geniş gardırop olacaktır . Şüphesiz, sen Marks & Spencer giyim stilleri ile mutluluk duyarız .

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.