L.A. Noire Trainer oyun hileleri cheats indir

http://cdn2.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2011/05/la-noire-gun.jpg

Oyun hilesini (trainer)’i aktif etmek için oyuna girmeden önce hileyi çalıştırıyoruz sonra oyuna giriyoruz ana menüde f1 e basarak activated sesini duyuyoruz  hileyi aktif ediyoruz. sonra şağıdaki tuşlara basarak hileleri uyguluyoruz oyun hileleri

Promosyon Seçenekler
—————-

Numpad /: Postition kaydet
Numpad *: Teleport
Numpad:. Teleport Undo

Seçenekleri
——-

Numpad 1: Sınırsız sağlık
Numpad 2: Sınırsız cephane
Numpad 3: Hayır yükle
Numpad 4: Level Up
Numpad 5: Aşağı Seviye
Numpad 6: Add XP
Numpad 7: Çİkarma XP
Numpad 8: 5 Sezgi
Numpad 9: Hiç Araç Hasar
Numpad 0: Freeze Hareketi
Numpad /: Postition kaydet
Numpad *: Teleport
Numpad:. Teleport Undo

Notlar
——-

Numpad 1: Sınırsız sağlık – Bu açın ve karakteri sınırsız sağlık vardır.

Numpad 2: Sınırsız cephane – Bazı silah cephane tükenecektir. Bu açın ve bu silahla ateş ederken cephane tükendi asla.

Numpad 3: Yeniden yükle – Bazı silahlar birkaç çekim sonrasında yeniden gerektirir. Yüklemeden sınırsız ateş izin vermek için bu açın.

Numpad 4: Level Up – Bu sizin karakter seviyesi artacaktır. Bu işlemi yapmak kadar tesviye ile XP ilişkili artırmak ETMEYECEKTIR ne de otomatik tesviye ile gelen öğeleri kilidini olacaktır. Eğer öğe kilidini bunun için dizüstü XP çubuğunda bazı ‘okunaklı’ XP olduğunu görene kadar gerçek XP ve / veya XP artırmak kazanmak için olabilir, vb bulunan XP çubuğuna bakmak gerekir Sezgi bölümünde dizüstü bu seçeneği kullanmadan önce.

Numpad 5: Seviye Down – Bu sizin karakter seviyesi artacaktır. Bu işlemi yapmak kadar tesviye ile XP ilişkili azaltmak ETMEYECEKTIR ne de otomatik tesviye ile gelen öğeleri kilidini olacaktır. Eğer öğe kilidini bunun için dizüstü XP çubuğunda bazı ‘okunaklı’ XP olduğunu görene kadar gerçek XP ve / veya XP azaltmak kazanmak zorunda kalabilirsiniz, vb bulunan XP çubuğuna bakmak gerekir Sezgi bölümünde dizüstü bu seçeneği kullanmadan önce.

Numpad 6: XP Ekle – Bu 5 ile XP artacaktır. Bar dolu ise o zaman seviyesi aslında artırır ve öğelerin kilidini açar önce bazı okunaklı XP kazanmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer bu seçeneği kullanmadan önce Sezgi bölümünde dizüstü XP çubuğuna bakmak gerekir.

Numpad 7: Çİkarma XP – Bu 5 ile XP artacaktır. Bar dolu ise o zaman seviyesi aslında azalır ve öğelerin kilidini açar önce bazı okunaklı XP kazanmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer bu seçeneği kullanmadan önce Sezgi bölümünde dizüstü XP çubuğuna bakmak gerekir.

Numpad 8: 5 Sezgi – dizüstü girmek ve sezgi bakmak emin olun. Eğer bu seçeneği kullanmadan önce Sezgi bölümünde dizüstü XP çubuğuna bakmak gerekir.

Numpad 9: Hiç Araç Hasar – Bu oyunda TÜM araçlar için aracın hasar tespit kapatır. Aracınızın tüm parçaladım ve inoperabl olma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan hedefe birlikte hızlandırabilirsiniz Bu şekilde. Bazı görevler ve olaylar hasar İHTİYAÇ olabileceğini hedeflere dolaşarak sürece bu iyi kapalı bırakılmıştır. Ayrıca oyun araçlarda olduğu gerçeğine dayalı diyalog olduğunu unutmayın. Bu, aracın girin İLK diyaloğu dinlemek için iyi olabilir, daha sonra bir kez konuşurken ya da diyalog yok fazlası var emin, ON, bu geçiş ve daha sonra sürün. Gerektiğinde değil KAPATIN.

Numpad 0: Freeze Hareketi – Bu AYAK ON yerde tüm DIŞI OYUNCU karakterler donacak. Eğer vb, uyarı atışı ve onları yakalamak böylece Bu kaçan şüphelilerin arkasına geçmek ve sonra onları dondurmak ve sonra bunları hedefleyen izin verebilir

Numpad /: Postition kaydet
Numpad *: Teleport
Numpad:. Teleport Undo

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.