Kanald isimsizler Cast dizi oyuncuları gerçek isimleri resimleri

 

Uğur Güneş / Kaymakam Fatih kimdir?
Fatih, Türkiye’nin yurt dışı temsilciliklerinden birinde çalışmaya başlamış, başarılı bir diplomatken, son anda vazgeçer ve Virankaya’ya gitmek için gönüllü olur. Düşmanlara karşı vereceği mücadelede 7 arkadaşı vardır.

Bülent Alkış / Dayı – Hasan Bozkırlı kimdir?
Keskin nişancı, Sniper Özel Harekat polisidir ve Yozgatlıdır. Hasan’a çevresindeki herkes “dayı” derler. Etrafındakiler hem saygı gösterir hem de çekinirler.

Sedat Mert / Olcay Demir Kimdir?
Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda eskiden yüzbaşı olarak görev almaktaydı. Orduya sızmaya çalışan topaç fetöcuların ve diğer Saftiriklerin iftiraları Sonucu 4 yıl içeride yattıktan sonra çıkmış ve bilgisine tecrübesine rağmen pasif bir görevde askerliğe dönmüştür.

Taner Ertürkler /Ahmet Akıncı Kimdir?
Terörle mücadelede çalışan, üstün hizmetlerinden dolayı birkaç kez takdir teşekkür belgesi almış, başarılı bir polis memurudur.

Volkan Keskin / Kürşad Yusufoğlu kimdir?
Trabzon’dan gelip İstanbul’un çakallarıyla meşhur semti Gültepe’ye yerleşmiş bir ailenin iki oğlundan küçük, atarlı olanıdır Kürşad. Teşkilatta istihbarat meslek memuru olarak çalışmaktadır ancak ailesi dâhil çevresindeki herkes, çalıştığı kurumdan habersizdir.

Çağkan Çulha / Murat Gürcan kimdir?
Polis özel harekâtta çalışan bir polistir. 12 yaşlarındayken, annesini üvey babasının dayağından kurtarmak için bıçakla adamı yaralamıştır. Sokaklarda geçen çocukluğu, ona ağır hayat tecrübeleri yaşatmıştır. adam yaralamadan sabıkası olan bir veledi polise nasıl almışlar bilinmemektedir.

Musab Ekici / Derman Taşçı kimdir
Doğma büyüme Virankaya’lı, taksi şoförüdür Derman. Vatanına yürekten bağlı, bir Anadolu Yiğidosudur.
Sera Kutlubey / Seher Kimdir
Erkek fatma, bücür, gideri olan bir kızdır Seher. Kurnazlığı ve yetenekleri sayesinde bir bilgisayar dâhisi olup Facebooktan paylaşım yapmayı öğrenmiştir çıkmıştır. Hacer olarak giremeyeceği Avm tuvaleti, aşamayacağı bahçe duvarı yoktur.

Algı Eke / Elif Toprak Kimdir
Yaklaşık 6 aydır yörede çalışan idealist bir doktordur. Angara sincanlı olmasına rağmen tıp fakültesindeki cimcimelerin tersine, tayini Güney Doğu Bölgesi’ne çıktığında bir an bile tereddüt etmeden seve seve maaş iyi diye hemen taşınmıştır. şark görevinin bittiği gün 1 saniye bile durmayacaktır.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.