Iron Front Liberation 1944 hileleri oyun traineri indir

Iron Front Liberation 1944

Iron Front Liberation 1944 oyunu’nun Trainerını (hile programı)’ni bu sayfadan indirebilirsiniz. traineri aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce traineri çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Oyun Trainer Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

oyun hileleri tuşları nasıl kullanılıyor:

Numpad 1: Pozisyonu kaydetme
Numpad 2: Teleport
Numpad 3: Teleport Undo
Numpad 4: Super Jump
Numpad 5: Hasar Değiştirici
Numpad 6: Sınırsız cephane


notlar
——-
Numpad 1: Pozisyonu kaydetme – oyun dünyasında geçerli konumunuzu kaydeder

Numpad 2: Teleport – kaydettiğiniz konuma geri teleport

Numpad 3: – Teleport geri ışınlanın Undo

Numpad 4: Super Jump – havaya her basın tonoz sen. Eğer çok fazla düşmesini ölebilir dikkatli olun.

Numpad 5: Hasar Değiştirici – Bu seçenek temelde SİZ, oyuncu tarafından üretilen Amage dışında en çok zarar kapatır. Hala KENDİ renades veya yüksek düşme ölebilir. Bu YOU tarafından yapılan hasar HARİÇ çoğunlukla oyun TÜM hasar, kapanır unutmayın. Yani düşman ateş, ancak sizi öldürmek olamaz. Ayrıca, dostluk ya da herhangi bir zarar edemeyiz.

Numpad 6: Sınırsız cephane – bu sonsuz ateş böylece çoğu silah cephane, sınırsız klip sahip yapacaktır. Tüm silahlar ile çalışmayabilir.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.