Honda Jazz 2003 – 2016 kullanım kılavuzları

Honda jazz kullanım kitapçığı

Tebrik ederiz! Honda Jazz seçiminiz, iyi düşünülmüş bir yatırım oldu. Bu araç size yıllar boyunca araç sürmenin keyfini yaşatacaktır.

Yeni aracınızdan alacağınız zevki arttırmak için. bu el kitabını dikkatlice okumalısınız. Kitapta, aracınızın kullanım özelliklerini ve konforunu ilgilendiren bilgiler bulacaksınız, bu kitabı aracınızda bulundurursanız. gerektiği hallerde başvurabilirsiniz.

Diğer kitapçık olan Garanti Kitapçığında ise yeni Honda’nızı koruyan garantiler açıklanmaktadır. Haklarınızı ve sorumluluklarınızı bilmeniz açısından, garanti kitapçığının içeriğini dikkatlice okuyunuz.

El kitabında ya da Bakım Kitapçığında verilen bilgiler doğrultusunda, aracınızın bakımını yapmak, aracınızı problemsiz kullanmanızı ve yatırımınızı korumanızı sağlayacaktır. Aracınıza bakım gerektiğinde, Honda yetkili servislerinin. Honda’ya özgü sistemlerin servisi için. özel olarak eğitilmiş olduklarını unutmayınız. Honda yetkili servisi, kendisini sizin memnuniyetiniz için adamıştır ve sorularınıza cevap vermekten büyük bir zevk alacaktır.

En iyi dileklerle, keyifli sürüşler.

 

Honda Jazz 2003 – 2008 Arası modeller için olan kullanım kılavuzu

Honda Jazz 2009 – 2013 Arası modeller için olan kullanıcı el kitabı

Honda Jazz 2016 Arası modeller için olan kullanım kitapçığı

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.