Gratuitous Tank Battles Promo Trainer indir oyun hileleri

Gratuitous Tank Battles oyunu’nun Trainer (hile programı)’ni bu sayfada bulabilirsiniz. traineri aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce traineri çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Trainer Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Klavye Tuşları oyun trainer

Numpad 1: 5000 Sarf Malzemeleri
Numpad 2: Hayır Malzemeleri
Numpad 3: Reset Timer
Numpad 4: Zamanlayıcı Ekle
Numpad 5: Ekleme 1000 VP
Numpad 6: Hayır VP

Numpad 1: 5000 Sarf Malzemeleri – intantly size 5000 VP vermek için bunu kullanın. Bu muhtemelen max VP VP daha yüksektir sonraki turlarda sadece yararlıdır.
Numpad 2: Hayır Malzemeleri – 0 olarak sizin VP anında ayarlamak için kullanabilirsiniz.
Numpad 3: Reset Timer – sıfırlar maçın uzatmak için zamanlayıcı.
Numpad 4: Timer Ekle – Bu çok Saldırganın maçları için yararlıdır. Bu, her basın ile maç süresini azaltacaktır. Savunma genellikle saldırganların bir set grup var maçları ve maç saldırganların tüm set sayısı tamamlanıncaya kadar sayaç bitmeden olursa olsun devam ettiğini unutmayın.
Numpad 5: 1000 adet VP – Bu, 1000’den fazla VP verecektir. Bu güncellemenin bir kaç saniye sürebilir ya da bunu arttı görmek için bazı gerçek VP kazanmak zorunda kalabilirsiniz.
Numpad 6: Hayır VP – Bu 0 VP değerini ayarlar. Muhtemelen en iyi bu seçeneği kullanmak Defender zaman.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.