Disciples 3 – Renaissance Oyun Hileleri Trainer Cheat indir

http://www.gameolog.com/wp-content/uploads/372.jpg

Disciples 3 – Renaissance v1.06 hilelerini sitemizden bulabilirsiniz. Disciples 3 – Renaissance v1.06 hilelerini kullanımdaki kolaylık açısından trainer olarak sizlerle paylaşıyoruz. Trainer sizlere oyun içerisinde para,ölümsüzlük gibi bir çok kolaylık sağlar. Traineri kullanabilmek için ilk olarak oyuna girmeli daha sonra Alt+Tab veya Alt+Esc tuşlarını kullanarak windowsa geri dönmeli ve traineri çalıştırmalısınız. Yani traineri çalıştırdığınızda oyununda açık olması gerekmektedir. Bundan sonrada size oyunun tadını çıkarmak kalıyor. Disciples 3 – Renaissance v1.06 oyununun trainerini buradan buradan indirebilirsiniz. Eğer trainer çalışmazsa bunun sebebi trainerla oyununun versiyonlarının uyuşmamasıdır. İyi eğlenceler.

Ana Menüde traineri çalıştırıp tekrar oyuna girdikten sonra oyunun ana menüsünde insert tuşuna basın. Bu sayede trainer aktif duruma geçecektir.

Numpad 1: Sınırsız Sağlık (Tek Oyuncu)
Numpad 2: Haritaya Dönmek
Numpad 3: 9999 Puan Ekler
Numpad 4: Sağlığı, dayanıklılığı artırır.
Numpad 5: Saldırı gücünü artırır.
Numpad 6: 500 altın ekler.
Numpad 7: 500 yaşam puanı ekler.
Numpad 8: 500 değerli taş ekler.
Numpad 9: 500 ateş ekler
Numpad 0: 500 toprak ekler.
Numpad /: Sınırsız liderlik puanı.
Numpad *: Level ekler.
Numpad . : Sınırsız yetenek puanı
F 11 : Zoom yapar.
F 12 : Zoomu geri çeker.

NOT: Trainer’in versiyonlarının uyusup uyusmadığını bazı trainerlarin içindeki “check your trainer” kısmından kontrol edebilirsiniz.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.