Dead Space 2 Hileleri Trainer cheat indir

Dead Space 2 hilelerini sitemizden bulabilirsiniz. Dead Space 2 hilelerini kullanımdaki kolaylık açısından trainer olarak sizlerle paylaşıyoruz. Trainer sizlere oyun içerisinde para,ölümsüzlük gibi bir çok kolaylık sağlar. Traineri kullanabilmek için ilk olarak oyuna girmeli daha sonra Alt+Tab veya Alt+Esc tuşlarını kullanarak windowsa geri dönmeli ve traineri çalıştırmalısınız. Yani traineri çalıştırdığınızda oyununda açık olması gerekmektedir. Bundan sonrada size oyunun tadını çıkarmak kalıyor. Dead Space 2 oyununun trainerini buradan indirebilirsiniz. Eğer trainer çalışmazsa bunun sebebi trainerla oyununun versiyonlarının uyuşmamasıdır. İyi eğlenceler.

Ana Menüde traineri çalıştırıp tekrar oyuna girdikten sonra oyunun ana menüsünde insert tuşuna basın. Bu sayede trainer aktif duruma geçecektir.

Numpad 1: Sınırsız Can
Numpad 2: Sınırsız Statik
Numpad 3: Sınırsız Mermi
Numpad 4: Sınırsız Kredi
Numpad 5: Sınırsız Node
Numpad 6: Sınırsız İtem
Numpad 7: Sınırsız Oksijen
Numpad 8: Süper Hız
Numpad 9: Yavaş Çekim
Numpad 0: Hızı Düzenler
Numpad *: Load Position
Numpad /: Save Position
Numpad – : Düşmanları Yavaşlatır
Numpad +: Düşmanları Normal Yapar
Numpad . : Bir vuruşta öldürür
DELETE : Hepsinin silinmesini sağlar

NOT: Trainer’in versiyonlarının uyusup uyusmadığını bazı trainerlarin içindeki “check your trainer” kısmından kontrol edebilirsiniz.

“Dead Space 2 Hileleri Trainer cheat indir” üzerine bir yorum

  1. s.a aga ben bu traineri indirdim oyuna giryrm sonra bu traineri acıyorum ama senırsız mermi(3) tuşuna basınca bi kadın konusuyor ama bisey olmuyor?..

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.