Confrontation hileleri trainer indir

Confrontation  oyunu’nun şifreleri, Trainerını (hile programı)’ni web sitemizden indirebilirsiniz. traineri yani oyun hilelerini aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce hile programini çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Oyun hileleri Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Numpad 1: hasarsızlık
Numpad 2: Süper Hasar
Numpad 3: Heal Ünitesi
Numpad 4: Zayıf Ünitesi
Numpad 5: Süper Sağlık
Numpad 6: Sınırsız Yetkileri
Numpad 7: Anında Cooldown
Numpad 8: Karakter Düzenleyicisi (+9)
Numpad +: Ekleme XP
Numpad -: Çİkarma XP
Numpad 9: Zırh Puanlar
Numpad 0: Silah Puanlar
Numpad /: Mega Glifler’i


Notlar
——-

Numpad 1: Hayır Hasar – Bu geçiş ve karakterleri en çok hasara karşı bağışık olacaktır. Bu, tüm parti üzerinde çalışacak.

Numpad 2: Süper Hasar – Bu geçiş ve en yaratıklar çok daha çabuk ölecektir.

Numpad 3: Birim Heal – birim veya karakter portre üzerinde fare ve onları iyileştirmek için bu tuşa basın.

Numpad 4: Zayıf Ünitesi – düşman birimi üzerine fare ve bu tuşa basın ve düşük sağlık olacaktır. Karakterlerin büyük gruplar üzerinde bu yapmaya çalışıyor istenen daha fazla etkileyebilir unutmayın, bu yüzden dikkatli kullanın.

Numpad 5: Süper Sağlık – açık veya kapalı olarak değiştirilebilir. Birim veya anahtar etkileyebilir ve basın portre üzerine fare. Bu birim sağlığı büyük olacaktır.

Numpad 6: Sınırsız Powers – ve sırasında normal mana ve stamina onlar buna daha fazla tüketir değil tüketmek yetkilerini kullanırken bu geçiş. You güçler tükeniyor olmadan büyü kapalı atabileceği.

Numpad 7: Anında Cooldown – Bazı büyüler bir bekleme süresi var. Büyü çok daha hızlı yeniden kullanılmasına izin vermek için bunu kullanın.

Numpad 8: Karakter Düzenleyicisi – ilk Un (I) t sac girmek için ‘I’ tuşuna basmanız gerekir bunu kullanmalıdır. Orada o birim seçmek için sağa birimin adlardan birini seçin ve ardından gelen seçenek tuşuna basabilirsiniz. Bu, beceri puan dahil 9 (NINE!) niteliklerini, değiştirebileceğiniz bir pencere açılacaktır, seviye, kuvvet vb Bu değerlerin bazıları BASE değerleri ve oyun temsil olandan biraz daha düşük olabileceğini unutmayın. Eğer değerler güncelleme bittiğinde F1 tuşuna basın ve ardından başka bir karakter seçin ve değerleri değişmiş olduğunu görmek için tekrar bu karakteri seçin. Deney bu değerler sizin için neler yapabileceğini görmek için (süper hızlı, süper güç, süper hasarı, yüksek seviyelerde yükseltme yeteneği, vb)

Numpad +: Ekleme XP – ilk Un (I) t sac girmek için ‘I’ tuşuna basmanız gerekir bunu kullanmalıdır. Orada o birim seçmek için sağa birimin adlardan birini seçin ve ardından gelen seçenek tuşuna basabilirsiniz. Karakter daha XP’ye eklemek için bu tuşa basın. Eğer değerler güncelleme bitince, sonra başka bir karakter seçin ve değerleri değişmiş olduğunu görmek için tekrar bu karakteri seçin.

Numpad -: Çİkarma XP – ilk Un (I) t sac girmek için ‘I’ tuşuna basmanız gerekir bunu kullanmalıdır. Orada o birim seçmek için sağa birimin adlardan birini seçin ve ardından gelen seçenek tuşuna basabilirsiniz. Karakterinizi XP’ye çıkarmak için bu tuşa basın. Eğer değerler güncelleme yapılır, ve sonra başka bir karakter seçin ve değerleri değişmiş olduğunu görmek için tekrar bu karakteri seçin.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.