Chevrolet Cruze kullanım kullaınıcı klavuzu el kitabı

Chevrolet Cruze kullanım kullaınıcı klavuzu el kitabı

Aracınız ileri teknolojinin, mükemmel bir emniyet, çevresel uyum ve kullanımda ekonomik olmanın ideal sentezini temsil etmektedir. Aracınızı güvenle kullanmak ve mükemmel performansını görmek artık sizin elinizde. Kullanım kılavuzu bunun için gerekli tüm bilgileri sunmaktadır. Araçta bulunan yolcuları yanlış kullanım neticesinde meydana gelebilecek muhtemel kaza ve yaralanmalar konusunda bilgilendirin. Aracınızı kullanmakta olduğunuz ülkenin ilgili kanun ve düzenlemelerine mutlaka uyun. İlgili kanunlar bu kullanım kılavuzundaki bilgilerden farklılık gösterebilir. Servis gerektiren durumlarda Chevrolet Yetkili Servisine başvurmanızı tavsiye ederiz. Tüm Chevrolet Bayileri ve Yetkili Servisleri uygun fiyatlarla birinci sınıf bir servis sunmaktadır. Chevrolet tarafından eğitilmiş tecrübeli teknisyenler özel Chevrolet standartlarına göre çalışmaktadır. Kullanım kılavuzu, Bilgi ve Eğlence sistemi kullanma kılavuzu ve servis kitapçığı daima araç içinde bulundurulmalıdır. Kullanım kılavuzundan yararlanın

■ Bu kullanım kılavuzunda, bu model için mevcut olan bütün seçenek ve özellikler açıklanmıştır. Ekran ve menü fonksiyonları ile ilgili bilgileri içeren belirli açıklamalar, model farklılıkları, ülkelere özgü modeller, seçime bağlı donanım veya aksesuarlar nedeni ile aracınız için geçerli olmayabilir.

■ “Özet bilgiler” bölümü size genel bir bakış sunar.

■ Kitabın ve her bölümün başındaki “içindekiler” kısmı aradığınız bilgiyi bulmaya yardımcı olacaktır.

■ İstediğinizi bulmada size yardım edecek bir fihrist vardır.

■ Bu kullanım kılavuzu soldan direksiyonlu araç modeli için oluşturulmuştur. Sağdan direksiyonlu modellerin kullanımı kitapta anlatılanlara çok benzerdir.

■ Bu kullanım kılavuzunda dahili motor kodları kullanılmıştır. İlgili satış tanımları “Teknik Bilgiler” bölümündedir.

■ Kitap içerisindeki resimlerde kullanılan sağ ve sol, ön ve arka gibi yönlendirme bilgileri her zaman sürüş yönü baz alınarak verilmiştir.

■ Araç ekranındaki bilgiler sizin lisanınızı desteklemiyor olabilir.

■ Ekran mesajları ve dahili etiketler kalın harfler ile yazılmıştır.

DOWNLOAD indir butonu

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.