Cars 2 oyun hileleri trainer indir

Cars 2  oyunu’nun şifreleri, Trainerını (hile programı)’ni web sitemizden indirebilirsiniz. traineri yani oyun hilelerini aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce hile programini çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Oyun hileleri Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Numpad 1: 1Spy Noktaları
Numpad 2: Sınırsız Güç Bar
Numpad 3: Sınırsız Silah cephane
Numpad 4: Freeze Zamanlayıcı
Numpad 5: Hiç Silah Hasar


notlar
——-

Numpad 1: Spy Puan Ekle – Geçerli casus noktalarını görebilirsiniz ana menüde, tuşuna basın. Başka bir menü alana girin ve geri gelmek ve artmış olacak. Bir olay katılmak ve bazı öğeleri kilidini için bazı puan kazanmak zorunda kalacaktır.

Numpad 2: Sınırsız Güç Bar – güç çubuğu ile yarışları sırasında, tuşuna basın ve en fazla artacak. Siz Güç çubuğu artış görmüyor olabilir ve ancak Turbo tuşu çalışmaya devam basarak, bu açtığınızda tam doludur gibi görünmeyebilir. Bu Sadece Player nedir!

Numpad 3: Sınırsız Silah cephane – Geçerli silah sınırsız cephane olacaktır. Bunu kapatmak ve yeni cephane almak edebilmek için tüm cephane ateşlemesi gerekir.

Numpad 4: Freeze Timer – zamanlayıcılar ile en olaylar, bu zamanlayıcılar donacak.

Numpad 5: Hiç Silah Hasar – Bu bir sağlık metre ile bu olayların içinde sağlık metre aşağı vurma gelen düşmanları devam edecektir. Ancak, havaya püskürdü alıyorum DAİMA size (oyunun nasıl çalıştığını olan) öldürür, hem de kenarları kapalı sürüş gibi.

“Cars 2 oyun hileleri trainer indir” üzerine 2 yorum

  1. cars 2 oyununu indirdim ama serial istiyor nasıl bulabilirim teşkkrler

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.