Burada Evim Olsun kampanyasından nasıl faydalanırım kimler yararlanabilir fiyatları nelerdir

burada evim olsun

istanbul başakşehirde yapımı başlanan burada evim olsun konutları hakkında bilgiler

Park Mavera 2 projesi, TOKİ iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesi, Makro ve Akyapı Ortaklığı ile yükseliyor. Burada Evim Olsun kampanya fiyatları hakkında detaylara geçmeden önce projenin diğer bilgilerinden bahsedelim.

Park Mavera 2 Evleri; 380 bin metrekarelik botanik park, resmi kurum alanları, özel sağlık tesisi, 8 ihtisas hastanesine sahip Avrupa’nın en büyük sağlık kenti, 3. Köprü Bağlantı Yolu, TEM Bağlantı Yolu, metro, tramvay, 65 bin metrekarelik ilk planlı kent meydanına komşu olarak yükseliyor.

Başakşehir Park Mavera 2 projesinde ön satışlardaki avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyenler buradaevimolsun.com adresi üzerinden ön talep formu dolduruyor. Projenin ön talep toplanma süreci buradaevimolsun.com adresinden gerçekleşiyor.

Park Mavera Evleri 2 projesi, 7 blok halinde yaşama geçiriliyor. 556 adet konuttan oluşan projede yer alan daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi.

İstanbul Avrupa yakası Başakşehir’de hayata geçirilen Park Mavera 2 projesi için başlatılmış olan Burada Evim Olsun kampanya fiyatları henüz belli olmadı. Projenin ön satışı Mart ayında başlayacak.

İletişim:
444 61 71

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.