Blood Bowl: Legendary Edition Hileleri Trainer cheat indir

Blood Bowl: Legendary Edition
Blood Bowl: Legendary Edition

Blood Bowl: Legendary Edition hilelerini sitemizden bulabilirsiniz. Blood Bowl: Legendary Edition hilelerini kullanımdaki kolaylık açısından trainer olarak sizlerle paylaşıyoruz. Trainer sizlere oyun içerisinde para,ölümsüzlük gibi bir çok kolaylık sağlar. Traineri kullanabilmek için ilk olarak oyuna girmeli daha sonra Alt+Tab veya Alt+Esc tuşlarını kullanarak windowsa geri dönmeli ve traineri çalıştırmalısınız. Yani traineri çalıştırdığınızda oyununda açık olması gerekmektedir. Bundan sonrada size oyunun tadını çıkarmak kalıyor. Blood Bowl: Legendary Edition oyununun trainerini buradan indirebilirsiniz. Eğer trainer çalışmazsa bunun sebebi trainerla oyununun versiyonlarının uyuşmamasıdır. İyi eğlenceler.

Ana Menüde traineri çalıştırıp tekrar oyuna girdikten sonra oyunun ana menüsünde insert tuşuna basın. Bu sayede trainer aktif duruma geçecektir.

Numpad 5:  Sınırsız Hazine / Para
NOT: Trainer’in versiyonlarının uyusup uyusmadığını bazı trainerlarin içindeki “check your trainer” kısmından kontrol edebilirsiniz. Trainer 2.0 versiyonları için geçerlidir.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.