Blood Bowl hileleri oyun Trainer indir

Blood Bowl  oyunu’nun şifreleri, Trainerını (hile programı)’ni web sitemizden indirebilirsiniz. traineri yani oyun hilelerini aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce hile programini çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Oyun hileleri Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Numpad 1: Maçın Bonus Sınırı Break – Her maçtan önce oyun sırasında kullanılmak üzere ‘ekstralar’ seçebilirsiniz. Böyle cheerleaders, ücretsiz rulo vs gibi şeyler bu seçilebilecek ne sınırı vs kıracak
Numpad 2: DÖNÜŞ Freeze sayısı
Numpad 3: Freeze açın Timer
Numpad 4: Sınırsız takım Nokta Düzenle – oyuncu olarak çok istedikleri gibi kendi oyuncu (lar) yükseltme olanağı verir.Uygun yükseltme ekranına gidin (ana menüden – örneğin> özelleştirmek ekibi), sonra sonra kodu ‘deactivate’, ne istediğinizi harcamak. Son olarak, normal olarak karakteri ‘rütbe’ için birkaç nokta daha ekleyin. Sonra çıkmak ve onu kurtaracak!
Numpad 5: Sonsuz Para hilesi
Numpad 6: Artış Puan 1
Numpad 7: Azalış Puan 1
Numpad 8: Artış Puan 2
Numpad 9: Azalış Puan 2
Numpad 0: Sıfır Takım Değer – Bu, böylece takımlar arasında bir başka değer farkı nedeniyle herhangi bir ekstra avantaj sağlamasını önlemek CPU, sıfır oyuncunun takım değeri olacaktır. Bu da oyuncunun bazı ekstra maç öncesi nakit verecek.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.