being human dizi oyuncuları kadrosu karakterleri ekibi

http://www.mostlyghosts.com/wp-content/uploads/2011/03/Being-Human.jpg

 

SALLY

MEAGHAN RATH

http://images5.fanpop.com/image/photos/27900000/Meaghan-Rath-sally-malik-27967609-441-594.jpg

Josh ve Aidan tarafından kiralanılan evin hayaleti Sally, ani ölümünün şokunu henüz atlatabilmiş değil. Nişanlısı Danny’yle kahramanlarımızın tuttuğu evde mutlu bir şekilde evlilik hazırlıkları yapan Sally, nişanlısını ve eski hayatını özlüyor. Yeni arkadaşlarının yardımıyla hayatına bir hayalet olarak devam etmenin yollarını arıyor. Sally, zeki, ince bir espri anlayışına sahip bir kadın ama kafasını kurcalayan sorunları tek başına çözmekte zorlanıyor.

 

 

JOSH

SAM HUNTINGTON

http://www.nndb.com/people/416/000159936/sam-huntington-1-sized.jpg

Parlak bir geleceğe sahip olan Josh’ın dünyası, bir kurtadam tarafından ısırılıp, dönüştürülünce tamamen alt üst olmuş. Ne yapacağını bilemeyen genç adam hiçbir açıklama yapmadan ailesini terk edip uzaklara kaçmak zorunda kalmış. Özel durumu nedeniyle kendini yalnızlaştıran ve dolunayda kimseye zarar vermemek için ormanın derinliklerine saklanan Josh, Aidan’ın yardımıyla hastanede kendine edindiği işle, toplumla ve kendiyle barışmanın yolunu bulmaya çalışıyor.

 

 

AIDAN

SAM WITWER

http://static2.wikia.nocookie.net/__cb20121211043408/walkingdead/images/b/b7/Sw.jpg

Vampir Aidan birkaç yıldır Boston’daki bir hastanede hemşire olarak çalışıyor. Geçmişinde pek çok vahşete tanıklık etmiş ve hatta sebep olmuş bir vampir olarak Aidan nihayet insanlara yardım edebileceği, iyi bir şeyler ortaya koyabileceği bir işte çalıştığı için mutlu. İşi sayesinde hiç yaşayamayacağı bir deneyim olan ölümle yüzleşmek zorunda kalan hastaların huzurla bu dünyadan ayrılmasına yardımcı oluyor ve kendi de bir miktar huzur buluyor.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.