Batman Arkham City trainer indir oyun hileleri

Batman Arkham City  oyunu’nun Trainerını (hile programı)’ni web sitemizden indirebilirsiniz. traineri yani oyun hilelerini  aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce hile programini çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Oyun traineri Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Hile Tuşları

Numpad 1: Sınırsız sağlık hilesi
Numpad 2: Süper Gücü hilesi
Numpad 3: Max XP hilesi
Numpad 4: 99 Yükseltme Noktaları hilesi
Numpad 5: 0 Yükseltme Puan hilesi
Numpad 6: Pozisyonu kaydetme hilesi
Numpad 7: Teleport hilesi
Numpad 8: Işınlanma Undo hilesi

notlar
——-

Her bakım deneyin ve bu eğitici oyun çökmeyecek DEĞİL yapmak için alındı. lütfen
problemleri önlemek için yönergeleri izleyin.

Numpad 1: Sınırsız Sağlık – Batman sınırsız sağlık vardır. Scripted ölümler hala meydana gelecektir. Bu çalışma vermiyor görünüyorsa, seçeneği devre basın ve daha sonra yeniden açmak için tekrar basın.

Numpad 2: Süper Gücü – Eğer Henchmen ve NPC tek isabet ile zarar vermek mümkün olacak. Anında belli NPC yüzden dikkatli kullanın, bu oldu ‘kill’, bazı senaryosunu olaylar kırık olduğunu lütfen unutmayınız. Ayrıca bırakılan bu seçeneği sonunda oyunun kilitlenmesine OLACAKTIR unutmayın, böylece kötüleri bir sürü çevrili ve hızlı bir şekilde onları öldürmek istiyorsanız zaman bu kullanmak en iyisidir. Daha sonra gerektiğinde değil OFF geri çevirin.

Numpad 3: Max XP – Bu sadece yukarı seviyeye gereken miktarın altına XP koyacaktır. Eğer yukarı seviye olan gerçek XP kazanmak dahaki sefere. Bunu kullanmak için Teknik ekran olması gerekmez. Ekranda Batman görebilirsiniz iken bu kullanmak en iyisidir. Bu anahtar, etkili olması için bir zaman ya da 2 tuşuna basmanız gerekebilir.

Numpad 4: 99 Puan Yükseltme – Eğer 99 Yükseltme puan verir. Bunu kullanmak için Teknik ekran olması gerekmez. Ekranda Batman görebilirsiniz iken bu kullanmak en iyisidir. Bu anahtar, etkili olması için bir zaman ya da 2 tuşuna basmanız gerekebilir.

Numpad 5: 0 Puan Yükseltme – Eğer 0 Yükseltme puan verir.Sataşmak kaldırmak için bunu kullanın – = UP = DÜZEY – grafik bitirdiniz yükseltme. Bunu kullanmak için Teknik ekran olması gerekmez. Ekranda Batman görebilirsiniz iken bu kullanmak en iyisidir. Bu anahtar, etkili olması için bir zaman ya da 2 tuşuna basmanız gerekebilir.

Numpad 6: Pozisyonu kaydetme
Numpad 7: Teleport
Numpad 8: Işınlanma Undo

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.