ArmA 2 Reinforcements hileleri oyun Trainerı indir

ArmA 2 Reinforcements oyunu’nun Trainerını (hile programı)’ni bu sayfadan indirebilirsiniz. traineri aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce traineri çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Oyun hileleri Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Seçenekleri
——-

Numpad 1: Super Flack Jacket
Numpad 2: Sınırsız cephane
Numpad 3: Pozisyonu kaydetme
Numpad 4: Teleport
Numpad 5: Teleport Undo
Numpad 6: Super Jump
Numpad 7: Yavaş Hareket Modu
Numpad 8: Armory Noktaları
Numpad 9: Para


Notlar
——-

Numpad 1: Super Flack Jacket – Bu açmak ve asker en tüm saldırılar ve patlamalar karşı bağışık değildir. Çoğunlukla bu seçeneği balistik silah her türlü sizi korumak için oluşturulmuştur. Eğer araç altında çalıştırmayı deneyin veya çok uzak düşüyor tabi, yine de ölebilir.

Numpad 2: Sınırsız cephane – birçok silah sınırsız cephane olacaktır.

Numpad 3: Konumu kaydet – oyun dünyasında geçerli konumunuzu kaydedin.

Numpad 4: Teleport – kaydedilmiş konuma ışınlar.

Numpad 5: – teleport seçeneği geri Teleport Undo.

Numpad 6: Super Jump – Bu kullanmadan önce, yukarıdaki seçenek 1’i açın. Hızlı bir şekilde havaya Bu tonozlar bulacaksın. Belirli nesneler ve alt çatılar, vb kendinizi yerleştirebilirsiniz

Numpad 7: Slow Motion Mode – ağır çekim modu izin vermek için bu seçeneği açın. Bu daha iyi kolaylığı, vb belirli hedeflere nişan sağlayacak

Numpad 8: Armory Puan – yükleme ve size mümkün olacak bu açık olduğundan emin olun Oyunun uygun yerlerinde cephanelik puan kullanmaktadır.

Numpad 9: Para – Bu, sizin inşaat, nit satın almanızı sağlar misyonu için silah, vb aşağıdaki yönergeleri izleyin önemlidir!

1) Bu seçenek İNŞAAT menüsüne erişebilir ve henüz herhangi bir para harcadı yapmadıysanız zaman görev başında SADECE kullanılacak. Eğer İNŞAAT seçeneğe erişmek ve bunu seçebilir kadar 2) farenin tekerleği hareket ettirin

3) İNŞAAT MODU’ndayken, SAVUNMA öğeleri göstermek için 1 KEY (1 NUMPAD değil) tuşuna basın
Eğer satın alabilirsiniz.

4) Birkaç saniye bekleyin ve sonra seçeneği etkinleştirmek için NUMPAD 9 tuşuna basın. Seni duyacak’Aktif’ ve ardından birkaç saniye sonra ‘Devre Dışı’. Eğer İNŞAAT MODE bırakın ve geri AME oluncaya kadar 5) Backspace tuşuna basın.

6) İNŞAAT modu Re-Enter ve paranızı artmıştır görmelisiniz. Sonucun olumsuz olması durumundatekrarlayın, YA başka bir şey modifiye edilmiş gibi görünüyor eğer, misyon ve tekrar RESTART.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.