Apache Air Assault oyun hileleri trainer indir

Apache Air Assault game

Apache Air Assault oyunu’nun Trainerını (hile programı)’ni bu sayfadan indirebilirsiniz. traineri aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce traineri çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Oyun hileleri Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Seçenekleri
——-
Numpad 1: Sınırsız Hasar
Numpad 2: Sınırsız missles
Numpad 3: Sınırsız Zincir Gun
Numpad 4: Sınırsız Yeniden


notlar
——-
Numpad 1: Sınırsız Hasar – Bu zemin veya diğer nesneleri içine çalıştıran sizi korumak alışkanlık. Ayrıca çok ona kapattığınızda kendinizi aşağıda yere ateş sizin tekne veya dişli zarar verebilir. Biz mümkün olduğu kadar çok kapak ve de sadece oyuncu tutmaya çalıştı böylece Helos üzerinde zarar görebilir 100 sistemleri üzerinde bulunmaktadır.
Numpad 2: Sınırsız missles – En silah ve fişekleri sınırsızdır.
Numpad 3: Sınırsız Zincir Gun – dizileriniz tüfek mermisi sınırsız.
Numpad 4: Sınırsız Yeniden – Eğer çok sık çökmesini ve misyonunu yeniden başlamak zorunda endişelenmenize gerek olmayacaktır.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.