Angry Birds hileleri oyun traineri indir

Angry Birds  oyunu’nun Trainerını (hile programı)’ni bu sayfadan indirebilirsiniz. traineri aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce traineri çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Oyun Trainer Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Numpad 1: Tüm Bölümler kilidini açar

Numpad 2: Tüm Seviyeler Episode 1 kilidini açar
Numpad 3: Tüm Seviyeler Episode 2 kilidini açar
Numpad 4: Tüm Seviyeler Episode 3 kilidini açar
Numpad 5: Tüm Seviyeler Bölüm 4 kilidini açar

notlar
——-

NOT: Tüm seçenekler KESİN vardır. Eğer bölüm kilidi ettikten sonra
veya seviyeleri, onlar için iyi bir kilidi vardır!

Numpad 1: Tüm Bölümler kilidini açma – bu tuşa basın.Oyun kapanacak ve aktifduymak. Siz de şu anda herhangi bir başka seçenek tuşuna basabilirsiniz. Tekrar oyunçalıştırmak sonra seçeneği etkisi aldığını göreceksiniz.

Numpad 2: Tüm Seviyeler Episode 1 kilidini – bu tuşa basın.Oyun kapanacak ve aktifduymak. Siz de şu anda herhangi bir başka seçenek tuşuna basabilirsiniz. Tekrar oyunçalıştırmak sonra seçeneği etkisi aldığını göreceksiniz.

Numpad 3: Tüm Seviyeler Episode 2 kilidini – bu tuşa basın.Oyun kapanacak ve aktifduymak. Siz de şu anda herhangi bir başka seçenek tuşuna basabilirsiniz. Tekrar oyunçalıştırmak sonra seçeneği etkisi aldığını göreceksiniz.

Numpad 4: Tüm Seviyeler Episode 3 kilidini – bu tuşa basın.Oyun kapanacak ve aktifduymak. Siz de şu anda herhangi bir başka seçenek tuşuna basabilirsiniz. Tekrar oyunçalıştırmak sonra seçeneği etkisi aldığını göreceksiniz.

Numpad 5: Tüm Seviyeler Bölüm 4 kilidini – bu tuşa basın.Oyun kapanacak ve aktifduymak. Siz de şu anda herhangi bir başka seçenek tuşuna basabilirsiniz. Tekrar oyunçalıştırmak sonra seçeneği etkisi aldığını göreceksiniz.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.