Alpha Protocol Oyun Hileleri Trainer Cheat indir

http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/963/963452/alpha-protocol-20090317001127690_640w.jpgAlpha Protocol hilelerini sitemizden bulabilirsiniz. Alpha Protocol hilelerini kullanımdaki kolaylık açısından trainer olarak sizlerle paylaşıyoruz. Trainer sizlere oyun içerisinde para,ölümsüzlük gibi bir çok kolaylık sağlar. Traineri kullanabilmek için ilk olarak oyuna girmeli daha sonra Alt+Tab veya Alt+Esc tuşlarını kullanarak windowsa geri dönmeli ve traineri çalıştırmalısınız. Yani traineri çalıştırdığınızda oyununda açık olması gerekmektedir. Bundan sonrada size oyunun tadını çıkarmak kalıyor. Alpha Protocol oyununun trainerini buradan alternatifinide buradan indirebilirsiniz. Eğer trainer çalışmazsa bunun sebebi trainerla oyununun versiyonlarının uyuşmamasıdır. İyi eğlenceler.

Ana Menüde traineri çalıştırıp tekrar oyuna girdikten sonra oyunun ana menüsünde insert tuşuna basın. Bu sayede trainer aktif duruma geçecektir.

Numpad 1: Sınırsız Can
Numpad 2: Sınırsız Zırh
Numpad 3: Sınırsız Bomba
Numpad 4: Şarjör Değiştirmez
Numpad 5: Max Hassasiyet
Numpad 6: Maksimum Dayanıklılık
Numpad 7: Sınırsız PA Puanı
Numpad 8: Sınırsız El Bombası
Numpad 9: Bomba İnfilak Zamanlayıcısını Dondurur
Numpad 0: Savaş Zamanlayıcısını Dondurur
Numpad . : Korsan Zamanlayıcısını Dondurur
Numpad /: O anki Durumu Saklar
Numpad *: O andan Devam Eder
Numpad – : Kolay Ölüm
Home         : Hepsinin silinmesini sağlar

NOT: Trainer’in versiyonlarının uyusup uyusmadığını bazı trainerlarin içindeki “check your trainer” kısmından kontrol edebilirsiniz. Trainerin 1,0 versiyonudur.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.