Aliens vs. Predator trainer indir oyun hileleri

Aliens vs. Predator oyunu’nun Trainerını (hile programı)’ni bu sayfadan indirebilirsiniz. traineri aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce traineri çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Oyun Trainer Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.
Numpad 1: Süper Sağlık
Numpad 2: Kolay Kills
Numpad 3: No-yükle / Cephane / Ürünleri
Numpad 4: Sınırsız enerji

 

 

notlar
——-
Numpad 1: Süper Sağlık – Bu çok zarar ölme engel olacaktır. (Yani otomatik önünde duran seni öldürmek için komut dosyası oyun alanları vardır Eğer ‘kill’ edecek ama bu ile Ölmeyeceğim gitmek gerekiyordu değil oyunun parçaları vb) silah. Siz yeniden başlatmanız gerekir bu durumlarda kontrol noktasında.Oyun size rehberlik yolunu izleyin.
Numpad 2: Kolay Kills – En NPC (dostluk ve düşmanları) az hasar ile düşecek.
Numpad 3: No-yükle / cephane / Ürünleri – Bunları kullandığınızda en öğeler, cephane, klipler, vs tüketmek olmaz.
Numpad 4: Sınırsız Enerji – o şeyler için enerji kullanır olduğu yerde yırtıcı için, onun enerji kaynağı olmaya devam etmektedir.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.