Alexander The Great trainer indir oyun hileleri

Alexander The Great oyunu’nun Trainerını (hile programı)’ni bu sayfadan indirebilirsiniz. traineri aktif hale getirip çalıştırmak için oyuna girmeden önce traineri çalıştırıyoruz ve ardindan oyuna giriyoruz. Oyunun menü kısmında Klavyede bulunan F1 tuşuna basarak hileyi çalışır duruma getiriyoruz. F1 tuşuna basınca aktivited sesi gelmesi lazım bu sesi duyarsanız program çalışır hale gelmiş demektir. traineri indirmek için aşağıdaki download butonuna basınız. Oyun Trainerleri Tuşlarının kullanımını ve ne işe yaradıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Seçenekleri
——-

Numpad 1: Ekler Rezerv Altın
Numpad 2: ekler Rezerv Cevher
Numpad 3: Super Birimler / Binalar
Numpad 4: Zayıf Birimler / Binalar
Numpad 5: Heal Birimler / Binalar
Numpad 6: Drenaj Birimler / Binalar
Numpad 7: 1 XP


notlar
——-

Numpad 1: Bedeli Rezerv Gold – daha fazla eklemek için tuşuna basın

Numpad 2: Add Rezerv Cevheri – Daha fazla eklemek için tuşuna basın

Numpad 3: Super Birimler / Binalar – Bina veya birim üzerine tıklayın ve mega HP vermek için tuşuna basın. Sadece seçilen TEK birimleri değil, TÜM grupları çalışır.

Numpad 4: Zayıf Birimler / Binalar – Bina veya birim tıklayın ve düşük max HP vermek için tuşuna basın. Sadece seçilen TEK birimleri değil, TÜM grupları çalışır.

Numpad 5: Birimler / Binalar Heal – Bina veya birim tıklayın ve birim iyileşmek için tuşuna basın. Sadece seçilen TEK birimleri değil, TÜM grupları çalışır.

Numpad 6: Drenaj Birimler / Binalar – Bina veya birim tıklayın ve birim zarar tuşuna basın. Sadece seçilen TEK birimleri değil, TÜM grupları çalışır.

Numpad 7: a XP – Bu seçilen ünitenin daha XP ekler. Sadece seçilen TEK birimleri değil, TÜM grupları çalışır.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.