Alev Alev dizisi oyuncuları kimler isimleri kadrosu ekibi cast

alev alev dizisi (cast)

 

İlker İnanoğlu
Demir Boran

40 yaşlarında, armatör. Rumeli göçmeni. Ülkenin sayılı zenginlerinden. İyi biri fakat konu iş olunca son derece acımasız olabiliyor. Tuttuğunu koparır, her şeyi satın alabilecek güce sahip. Hırçın. Hayatta her şeyin maddi bir eder karşılığında satın alınabileceğine inanır. Boylu poslu, sportmen ve oldukça karizmatik bir tip. Yıllarca çalışıp, didinip bu noktalara gelebilmiş, ülkenin sayılı işadamlarından biri olmuş. İstanbul’un en görkemli yerlerinde hayatını sürdürüyor. Oldukça sosyal, ata binmek en büyük zevki. At çiftliği var. Golf, tenis oynamaya, yatla gezmeye bayılıyor. Hatta bazı dönemlerde yatında günlerce kaldığı bile oluyor.
Ailesini yıllar önce kaybetmiş. Yeğeni Ümran ve annesi Neslihan ile görkemli bir köşkte yaşıyor. Ümran onun her şeyi.

 

Berk Oktay
Murat

25-30 yaşlarında. Bir sahil kasabasında kıyı kaptanlığı yapıyor. Denizle haşır neşir büyümüş ve amcası gibi kaptan olmayı seçmiş. Küçük yaşlarda ailesini kaybetmiş, amcası tarafından büyütülmüş. Amcasına çok şey borçlu. Oldukça yakışıklı, iyi niyetli, herkesin sevdiği biri. Her konuda başarılı. Yalnız kadınlara karşı ciddi bir zaafı var. Turistik bir yerde yaşadığı için kaptanlık yaptığı birçok turda kadınlar çevresinde pervane oluyor.

 

Rojda Demirer
Alev

Bodrum’un en güzel kızlarından biri. Henüz 20’li yaşlarında. Ömrü bu küçük sahil kasabasında geçmiş, başka da bir yer nerdeyse görmemiş. Asi ve doğaya ait, erkek gibi bir kız. Haksızlığa hiç gelemez. Her konuda çok becerikli, elinden her iş geliyor. Ailesi ile birlikte yaşıyor. Ailesi için çok kıymetli, evin tek kızı. Anne-babasının en büyük dileği onun bir yuva kurması. Babası ile sık sık balığa çıkıyor, denize açılıyor. Kimi zaman bunu Murat ve Yakut kaptanla da yapıyor.

 

Hande Soral
Ümran

Demir’in gözde yeğeni. Hayattaki tek yakını dayısı Demir ve anneannesi Neslihan. Dayısı sayesinde en iyi okullarda ve en iyi ülkelerde eğitimini tamamlamış. Oldukça hırslı, çalışkan, akıllı bir kız. Demir’in sağ kolu. Ümran’ın hırçın tarafı, onu hasta ve histerik bir kadın yapabilecek güçte. Bu güne kadar, ruhsal anlamda birçok tedavi görmüş, kimi zamanlarda görmeye de devam ediyor.

 

“Alev Alev dizisi oyuncuları kimler isimleri kadrosu ekibi cast” üzerine bir yorum

  1. bu dizi cokkkkammma cok guzel heleki sarkisi insani yakiyor ama umma cok kotu biri ama bu dizinin birinci bolumu cok komik hele osman o kadar cokk komik hem de benim adim geciyor

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.