Rusya Vizeleri Kalkti vize nasil alinir

17 Nisan'da yürürlüğe girecek ve Rusya ile vizeleri kolaylaştıracak adım ile sadece 2011'de Rusya'dan Türkiye'ye gelecek turist sayısının 3,5 milyonu bulacağı hatta aşacağı tahmin ediliyor.Türkiye'nin vize siyaseti bölge ülkelerle bağları güçlendirdiği gibi ekonomiye de önemli katkılar sunuyor. Hem sanayi hem de hizmet sektöründe hedefler büyürken, ithalat-ihracat oranları artıyor. Bu minvalde 17 Nisan'da yürürlüğe girecek ve … Devamını oku… Rusya Vizeleri Kalkti vize nasil alinir

ingiltere vizesi Ankara Anlaşması (ECAA) iş uygulamaları VAF2 formu

EU flags flying outside the European Commission Headquarter, the Berlaymont Building in Brussels.Ankara Anlaşması (ECAA) kapsamında, yeni ya da mevcut bir işyeri aracılığıyla iş kurmak isteyen Türk vatandaşlarının vize başvuruları alınmaya başlanmıştır.
Başvurular VAF2 formu doldurularak yapılabilir. Ayrıca doldurulması gereken soruları içeren ek bir belge de vardır. Bu belgeyi Vize Başvuru Merkezi’nden temin edilebilirsiniz.

Başvurularında sahtekarlık / yolsuzluk yaptığı düşünülen kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Devamını oku…ingiltere vizesi Ankara Anlaşması (ECAA) iş uygulamaları VAF2 formu

ingiltere vizesi nasıl alırım Nasıl başvuru yapabilirim Vize başvuru ücretleri

ingiltere
ingiltere

UK Border Agency ve İngiltere Başkonsolosluğu ticari bir organizasyon olan WorldBridge ile ortaklık çerçevesinde çalışmaktadır.Vizeye ihtiyacınız olup olmadığını ve nasıl başvuru yapılacağını WorldBridge websitesi aracılığıyla öğrenebilirsiniz

WorldBridge aynı zamanda e-mail ve telefon hizmetiyle de bilgi vermektedir.Telefon numarası 0212 340 4472 ve ücret 14$’dır.Bütün bilgiler Birleşik Krallık Sınır Dairesi  tarafından verilmiş ve onaylanmıştır.
Lütfen dikkat: Istanbul İngiltere Başkonsolosluğunun telefonla ya da faks ile vize bilgisi verme hizmeti yoktur. Vizeniz ile ilgili Konsolosluk ile temasa geçmeniz gerekirse,  lütfen www.visainfoservices.com üzerinden e-posta gönderiniz. WorldBridge servisi gerekli gördüğü e-postaları konsolosluğa yönlendirecektir.

Devamını oku…ingiltere vizesi nasıl alırım Nasıl başvuru yapabilirim Vize başvuru ücretleri