The Precursors Hileleri indir (Trainer)

http://vis-soft.com/uploads/posts/2010-12/129366512795161094524.jpegThe Precursors  hilelerini sitemizden bulabilirsiniz. The Precursors hilelerini kullanımdaki kolaylık açısından trainer olarak sizlerle paylaşıyoruz. Trainer sizlere oyun içerisinde para,ölümsüzlük gibi bir çok kolaylık sağlar. Traineri kullanabilmek için ilk olarak oyuna girmeli daha sonra Alt+Tab veya Alt+Esc tuşlarını kullanarak windowsa geri dönmeli ve traineri çalıştırmalısınız. Yani traineri çalıştırdığınızda oyununda açık olması gerekmektedir. Bundan sonrada size oyunun tadını çıkarmak kalıyor. The Precursors oyununun trainerini buradan indirebilirsiniz. Eğer trainer çalışmazsa bunun sebebi trainerla oyununun versiyonlarının uyuşmamasıdır. İyi eğlenceler.

Ana Menüde  traineri çalıştırıp tekrar oyuna girdikten sonra oyunun ana menüsünde insert tuşuna basın. Bu sayede trainer aktif duruma geçecektir.

Numpad 1: Sınırsız Sağlık
Numpad 2: Sınırsız Zırh
Numoad 3: Sınırsız Bomba
Numpad 4: Sınırsız Kredi
Numpad 5: Şarjör Değiştirmez
Numpad 6: 999 Nade verir
HOME: Bütün hileleri siler

NOT: Trainer’in versiyonlarının uyusup uyusmadığını bazı trainerlarin içindeki “check your trainer” kısmından kontrol edebilirsiniz.

Comments

comments

1 Star2 Stars345 (No Ratings Yet)
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top