Damnation Oyun Hileleri indir (Trainer)

Dhttp://adanaoyuncu.files.wordpress.com/2009/08/damnation.jpg?w=496&h=707amnation  hilelerini sitemizden bulabilirsiniz. Damnation hilelerini kullanımdaki kolaylık açısından trainer olarak sizlerle paylaşıyoruz. Trainer sizlere oyun içerisinde para,ölümsüzlük gibi bir çok kolaylık sağlar. Traineri kullanabilmek için ilk olarak oyuna girmeli daha sonra Alt+Tab veya Alt+Esc tuşlarını kullanarak windowsa geri dönmeli ve traineri çalıştırmalısınız. Yani traineri çalıştırdığınızda oyununda açık olması gerekmektedir. Bundan sonrada size oyunun tadını çıkarmak kalıyor. Damnation oyununun trainerini buradan indirebilirsiniz. Eğer trainer çalışmazsa bunun sebebi trainerla oyununun versiyonlarının uyuşmamasıdır. İyi eğlenceler.

Ana Menüde  traineri çalıştırıp tekrar oyuna girdikten sonra oyunun ana menüsünde insert tuşuna basın. Bu sayede trainer aktif duruma geçecektir.

Numpad 1: Sınırsız Can
Numpad 2: Sınırsız Dayanıklılık
Numoad 3: Sınırsız Mermi
Numpad 4: Şarjör Değiştrimez
Numpad 5: Bir Vuruşta Öldürür
Numpad 6: Save Position
Numpad 7: Load Position
Numpad 8: Oyuncu Boyutunu Arttırır
Numpad 9: Oyuncu Boyutunu Azaltır
Numpad 0: Oyuncu Boyutunu Normale Çevirir
Numpad +: Süper Hız
Numpad – : Hızını Azaltır
HOME: Bütün hileleri siler

NOT: Trainer’in versiyonlarının uyusup uyusmadığını bazı trainerlarin içindeki “check your trainer” kısmından kontrol edebilirsiniz.

Comments

comments

1 Star2 Stars345 (No Ratings Yet)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top