Crash Time 4 – The Syndicate Hileleri indir (Trainer)

http://empikmedia.pl/c/crash-time-4-the-syndicate-pc-bprod58863321.jpgCrash Time 4 – The Syndicate  hilelerini sitemizden bulabilirsiniz. Crash Time 4 – The Syndicate hilelerini kullanımdaki kolaylık açısından trainer olarak sizlerle paylaşıyoruz. Trainer sizlere oyun içerisinde para,ölümsüzlük gibi bir çok kolaylık sağlar. Traineri kullanabilmek için ilk olarak oyuna girmeli daha sonra Alt+Tab veya Alt+Esc tuşlarını kullanarak windowsa geri dönmeli ve traineri çalıştırmalısınız. Yani traineri çalıştırdığınızda oyununda açık olması gerekmektedir. Bundan sonrada size oyunun tadını çıkarmak kalıyor. Crash Time 4 – The Syndicate oyununun trainerini buradan indirebilirsiniz. Eğer trainer çalışmazsa bunun sebebi trainerla oyununun versiyonlarının uyuşmamasıdır. İyi eğlenceler.

Ana Menüde  traineri çalıştırıp tekrar oyuna girdikten sonra oyunun ana menüsünde insert tuşuna basın. Bu sayede trainer aktif duruma geçecektir.

Numpad 1: Sınırsız Nitro
Numpad 2: Araç Zarar Görmez
Numoad 3: Süper Kaçışı Açar
Numpad 4: Süper Kaçışı Kapatır
Numpad 5: MOTOR RPM’sini arttırır
Numpad 6: Motor RPM’sini Azaltır
Numpad 7: Motor RPM’sini Düzeltir
Numpad 8: 100.000 Puan Ekler
Numpad 9: Görev Zamanı Ekler
HOME: Bütün hileleri siler

NOT: Trainer’in versiyonlarının uyusup uyusmadığını bazı trainerlarin içindeki “check your trainer” kısmından kontrol edebilirsiniz.

Comments

comments

1 Star2 Stars345 (No Ratings Yet)
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top