AFL Live Premiership Edition Hileleri indir (Trainer)

http://www.mobygames.com/images/covers/small/1119168250-00.jpgAFL Live Premiership Edition hilelerini sitemizden bulabilirsiniz. AFL Live Premiership Edition hilelerini kullanımdaki kolaylık açısından trainer olarak sizlerle paylaşıyoruz. Trainer sizlere oyun içerisinde para,ölümsüzlük gibi bir çok kolaylık sağlar. Traineri kullanabilmek için ilk olarak oyuna girmeli daha sonra Alt+Tab veya Alt+Esc tuşlarını kullanarak windowsa geri dönmeli ve traineri çalıştırmalısınız. Yani traineri çalıştırdığınızda oyununda açık olması gerekmektedir. Bundan sonrada size oyunun tadını çıkarmak kalıyor. AFL Live Premiership Editionoyununun trainerini buradan indirebilirsiniz. Eğer trainer çalışmazsa bunun sebebi trainerla oyununun versiyonlarının uyuşmamasıdır. İyi eğlenceler.

Ana Menüde traineri çalıştırıp tekrar oyuna girdikten sonra oyunun ana menüsünde insert tuşuna basın. Bu sayede trainer aktif duruma geçecektir.

Numpad 1: Sınırsız Zaman
Numpad 2: Sınırsız Zamanı Sonlandırır
Numpad 3: Takım Puanını 80 Arttırır
Numpad 4: Takım Puanını 80 Azaltır
Numpad 5: Takım Puanını Berabere Yapar
Numpad 6: Beraberliği Bozar
Numpad 7: Tüm Hileleri Etkisiz Kılar
NOT: Trainer’in versiyonlarının uyusup uyusmadığını bazı trainerlarin içindeki “check your trainer” kısmından kontrol edebilirsiniz.

Comments

comments

1 Star2 Stars345 (No Ratings Yet)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top